Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vehetnénk vékony termetű,...

Hol vehetnénk vékony termetű, de magas 3 évesre egyszinű polót?

Figyelt kérdés
12kiló, 95cm kb. Egyébként 98as vagy 104es rucikat hord... Keresztanyukája rajzolna neki mesefiguzrákat polóra és ehhez szeretnénk polót venni neki. Nehéz ügy,mert ami jó hosszban,az olyan széles... Ami meg jó széltében,az rövid... Szélességben viszont elég a 92es.Kis vékonyka tudom,de neki ezt dobta a sors...:d)
2013. jún. 5. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Ha van a közelben KIK ott vannak egyszínű pólók,én is ott vettem mi is festettünk rá.Sok színben van.
2013. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hu köszi:) Van persze... Kb 4 busz megálló.. Egyébként is szeretem mert nem arany árban vannak a dolgok!:) De mégis! Köszi!:)
2013. jún. 5. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!