Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek Sopron...

Mi a véleményetek Sopron Hotel Szieszta szállodáról,5 éves kisgyerekkel hova érdemes elmenni Sopronban/környékén?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:

mi május elején voltunk: aszálloda kicsit retro, az étel finom és bőséges, A szoba (nem családi szobánk volt) kicist kicsi (mobil ágy volt bent a picinek). A fürdőszoba kicsi. A wellnes részleg jó, rengeteg minden van, a masszászt ajánlom, szuper. A medence kicist hideg volt, van egy jakuzzi. 5 éves gyerek lehet nem fogja élvezni annyira, nincs kifejezetten gyerek medence. Van egy játszószoba, nem túl felszerelt.

Mi voltunk a belvárosban, nem messze van a Lővér uszoda, Ausztriában nem messze van egy mesepark. Ausztriában van egy hely (nem jut eszembe a neve, mi is a szállodában néztük ki), ahol van egy eszterházy kastéyl, és ugyanitt (a parkolóból látni is a tábláját) egy hüllő állatkert. mi ide nem mentünk be, nem tudom h nyitva van-e

2013. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, a mesepark Bécsben van, vagy máshol?

A szállodában classic vagy felújított szobában laktatok?

2013. jún. 26. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia én soproni vagyok.. a szállodát nem ismerem közelről de a környékről tudok írni. a mesepark amit keresel az kb 10 km-re van a szállodától és remek . Belinkelem: [link]

ott van még a fertő tó ahol tudnátok hajókázni illetve a kőfejtő, és lehet még kisvasutazni az erdőben vagy a soproni usziba strandolni ahol van sok medence és csúszda is. Remélem tudtam segíteni :)

2013. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A meseparkban a belépőn kívül kell még külön fizetni, ha fel akarunk ülni valamire, vagy azért az árért mindent lehet használni?

2013. jún. 28. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: én ugy tudom h a meseparkban csak belép van és bármire fel lehet ülni vele. De nagyon jó, aki volt mindenki dícsérte.
2013. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megint 1-es vagyok: felújított szobánk volt
2013. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! én vagyok aki soproni :) szóval a meseparkban csak a belépő van és onnantól azt használsz amit szeretnél. Azért érdemes rászánni egy egész napot mert elég nagy a park és sok a látnivaló. Úgy van megtervezve,hogy van egy erdős rész is amit célszerű a déli órákban használni amikor erősen süt a nap. Van vizes rész ahol a gyerekek pancsolhatnak ezért érdemes fürdőrucit és törcsit vinni. Annyi van még ,hogy az állatoknak lehet külön venni eledelt ami 1 euró.
2013. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!