Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire szóltok bele kivel...

Mennyire szóltok bele kivel barátkozik 5-6-7 éves gyereketek ha nem szimpi az illető gyerek?

Figyelt kérdés

Megmondjátok hogy már pedig ezzel ne barátkozz és nem is engeditek vagy hagyjátok akkor is ha sok munkátokba kerül visszaterelgetni a helyes útra? 6 éves lesz a fiam, és a szomszéd gyerekekkel játszik előszeretettel, akik nekem nagyon nem szimpatikusak és a szüleik is úgy nevelnek, hogy nem nevelnek. Csúnyán beszélnek nagyon, mindenféle butaságot találnak ki, kb egy órát játszanak el szépen együtt normálisan (autózás motorozás bicaj) aztán jön a hülyeség. A hogyan tegyünk kárt más holmijában meg beszólogatás az arra járóknak na csupa hülyeség. A fiam egyedül sose csinált/csinál ilyesmit tényleg. Nem egy szent nem azt mondom de rengeteg munkám és nevelésem van benne hogy tisztelettudó legyen másokkal, hogy ne bántalmazzon vagy csúfoljon másokat. Ilyenkor amikor ezekkel a gyerekekkel van, több napomba tellik hogy "helyrehozzam" a károkat.

Ilyen jó időben nem kivitelezhető hogy akkor bent üljünk a lakásban csak mert nem bírnak egymással rendesen játszani. Persze amekkora balek is a fiam mindig ő bukik le nem elég sunyi meg hazudozós így mindig rajta csattan az ostor holott nem ő a felbújtó. Ugyanakkor szeret ezekkel a gyerekekkel játszani mindig kérdezi mikor jönnek haza (ha oviban vannak véletlen) meg mikor jönnek, meg rohan ki játszani velük stb.


2013. júl. 1. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 4 éves. Én már beleszólok, legalább is próbálom a jó útra terelni ész érvekkel. Van egy nagyon nem szimpi csoport társa, nagyon jó barátok sajnos. Nagyon sok hülyeséget hoz haza a kisfiam, és butaságokat, itthon tiszta kis "idióta" ha sokat játszik az oviban ezzel a kisfiúval. Nincs ez a kisfiú nevelve otthon, csak etetve és ruházva van szinte, nevelés meg nuku. Az én gyerkőcöm sem szent az igaz, de úgy vagyok vele mint te is a tiéddel. Most már kezdi belátni nagyon sok beszélgetés után, és büntetés után (volt rá szükség, amikor olyat csinált, mert Ferike is címszóval...), hogy ez így nem lesz jó, és neki sem jó. Nem játszik már vele olyan sokat, ha játszik is vele, és olyat csinál a kisfiú ami az én kisfiamnak nem tetszik akkor ott hagyja, és másokkal játszik.
2013. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát bárcsak az én gyerekem is otthagyná ezeket a kisfiúkat, de nem:( Rosszalkodni sokkal izgibb. Ha meg elhívom onnan, én vagyok a rossz gonosz anya.
2013. júl. 1. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!