Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen gyereknek adható...

Hány évesen gyereknek adható magozatlan meggy, cseresznye?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Nekem 2 év 10 hós a lányom, és már oda merem neki adni, a magot kiköpi, de hát sztem ez gyerekfüggő...


sztem 2,5 év előtt semmiképp, olyankor még hiába magyarázol el nekik vmit, rábólint, és mégsem érti..tehát pl. nem biztos hogy kikőpné, vagy ilyesmire gonolok..

2013. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lanyom 1 honap mulva lesz 2 eves. Meg nem szivesen adom neki magozatlanul, bar nagyon ugyesen szetszedi is kiveszi belole a magot es ugy eszi meg. Bar ezt csak felugyelet mellett engedem neki.
2013. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
2-3 év körül tanulják meg. Szerintem nem kor függő, inkább hogy mennyire érez rá. a FIam 2 év 1 hónapos, és nem köpi ki a magot. Nem adok neki magozatlant.
2013. júl. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tavaly volt 2 es fel eves a kisfiam es meg nem kopte ki. Most 3 es fel eves kikopi a magjak. Most eszembe jutott, hogy januarban kapott magos olivabogyot par nappal a 3-dik szulinapja elott es ezzel sem volt gond.
2013. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Enyém 21 hónaposan kapott most, kiköpnie nem mindig sikerült, de kézzel ügyesen kimagozta magának.
2013. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20 hónapos, gyönyörűen eszi a cseresznyét. Kicsit aggódva néztem mikor elkezdte szedegetni előlem, de vagy körberágta a magot, vagy ha a szájába került, kiköpte. :)
2013. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!