Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mi lenne a helyes...

Szerintetek mi lenne a helyes ebben az esteben?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2.5 eves amikor pici volt akarmit adhatam enni mindent felfalt nem volt baj ezzel mostanaig kb ugy egy jo hete kezdte el azt hogy valogat a kajakban regebben nagyon ritkan fordult elo egy két dolognal amit most sem hajlando megenni mint pl krumplipure,zoldborso.De ez mostmar kiborito huzza az orrat volt hogy csinaltam neki kulon de ezt nem szeretnem eljatszani vele.Mit tegyek ha nem hajlando enni abbol amit mi eszunk ne is adjak enni aztan ugy is enni fog?vagy adjak neki olyat amit szeret?de ezzel meg meg valogatosabb lenne ugy hiszem.Azt sem szeretnem hogy bele tuszkoljam a kajat aztan elbetegszik de elegge idegesito kezdett lenni az orrhuzogatasa.
2013. júl. 4. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

mi minden este megbeszéljük, hogy másnap mit főzök. így a gyerkőcnek is van beleszólása és nekem is könnyebb kitalálnom :)


amúgy nálunk az a rendszer, hogy ha kitalálja, hogy nem szereti akkor szendvicset kaphat, ha azt se kér akkor nem eszik, én nem izgatom ezen magam, ő lesz éhes, nem én. de baromira bejött ez nálunk eddig, most 3,5 éves, nem egy válogatós kölök, nagyon jóízűen tud enni :)

én nagyon rossz evő vagyok, gyerekkoromban nem állhattam fel addig az asztaltól míg meg nem ettem a vacsorát, volt, hogy késő estig kint ültem egyedül a konyhában, na ezt nem akarom csinálni, nálam nem jött be, pont ezért én csak megvonom a vállam :) persze nincs olyan, hogy nasit azért enne, azt nem kapja meg ha nem eszi meg a vacsit vagy a szendvicset, ennyi a szigor kaja terén :D

2013. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En nem adok neki mast helyette, ha nincs olyan resze az ebednek amit megenne, akkor valoszinuleg nem ehes, majd eszik tobb uzsonnat
2013. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!