Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen futóbiciklit használtok...

Milyen futóbiciklit használtok-miért?

Figyelt kérdés
Nekem a fa jobban tetszene, de annak nem állítható az ülése, ezért inkább fém kellene?? az talán praktikusabb. Akinek van és válaszol köszönöm a tapasztalatokat!
2013. júl. 4. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Decathlonosat, mert az áruház közel van hozzánk és ki lehet próbálni, akár órákig kerekezhet a gyerek körbe-körbe legálisan. Csak a szülő türelmén múlik:)
2013. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Decathlon. Állítható a kormány és az ülésmagasság, könnyű nagyon.


Ide bementünk, h megnézzük mi a kínálat. Minden funkciót kielégít, ezért megvettük.

Néztem a neten más típusokat is, de pl. A fa változatnak fix az ülése és a kormánya is.. Ezért ha éppen most jó neki, köv. nyáron már kicsi lesz.

2013. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vettünk egy sima kisbiciklit, és a férjem leszerelte róla a pedált. Mikor belejött, akkor visszaszerelte.
2013. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfianak fém van, nézegettük mi is a fából készülteket, de az övének állítható az ülés magassága is, ezért szerintem jobb! Micimackós és nagyon szereti!

2013. júl. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyénk fa nem került olyan sokba mint egy fém söt könyebb is .és ugy látom még jövö évben is tudjuk használni ,utána meg ugy is rendes kisbiciklit kap ,adig meg tökéletes a fa is .
2013. júl. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És a legfontosabb indok a kislányom futobiciklijénél az ár a fa futobiciklije 7000ft volt mig a fém 10000ft tol indulnak az árak decatlonos kb 12000-14000ft közt vanak .
2013. júl. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!