Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tanuló görkorcsolyáról kérnék...

Tanuló görkorcsolyáról kérnék véleményt? Érdemes venni? Vagy inkább Tescos, vagy Dechatlonos állítható (párba és sorba)? Mennyi idősen tanult meg a gyereked vele?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
4 évesen tanult meg vele gurulgatni a fiam. 27-31 méretű van neki,örökölte a márkáját nem tudom. Egy soros és 3 kerekű. Vettem hozzá sisakot,térd,könyök és csuklóvédőt szettben.
2013. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Dechatlon ban nagyon jó görkorcsolya van.Ott az Oxelo márkájút forgalmazzák.Kicsit drága de megéri olyat venni.A Tescoban is szoktak jók lenni de ritkán.Szerintem tanulót érdemes venni.Nekem is az volt.Most éppen Oxelo van amit Dechatlon ban vettem.Persze egydorost érdemes venni.
2013. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!