Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány mm-esre szoktátok vágni...

Hány mm-esre szoktátok vágni hajnyiró géppel a kisfiatok haját?

Figyelt kérdés
Aki otthon géppel vágja,vagy a fodrászotok hány mm-esre vágja? És egy mérettel vágjátok mindenhol,vagy pl felül nagyobbra hagyjátok?
2013. júl. 13. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hátul és oldalt 5 mm, felül és elöl 16 mm. Nagyon cuki.:)
2013. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Csak most nyárra vágom ilyen rövidre, azt hiszem, télen picit hosszabb lesz.
2013. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nyáron-télen

oldalt 5-7mm

felül több olyan 13-16mm


nem a mai kefefizutár (szerintem borzalmas olyan min t ha egy partvis lenne a gyerek fején) vágom neki hanem fokozatosan lesz oldalt és hátul rövidebb

kell télen is a rövid haj, mert nagyon sűrű és izzadós is, képes télen is csatakosra izzadni a fején

2013. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Télen 18-as, nyáron 15-ös vagy 12-es neki. Mindenhol egyformára nyírom.
2013. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9 nyáron,12 télen
2013. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12-15 mm, de én hátul és oldalt ollóval még alakítom, hogy frizurásabb legyen.
2013. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 0-sal letolom neki,felül középen meg van hagyva egy kicsi.Nagyon izzadós,még igyis,hogy szinte haja sincs :) De imádja,és jól is áll neki.
2013. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!