Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennél ha más szülő...

Mit tennél ha más szülő leordítaná a gyereked? Van olyan ok ami miatt megbocsájtható?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk, ha igaza volt...
2013. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Persze ha igaza van.
2013. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jogos akkor igazat adok neki nyilván. De jogtalanul vagy tényleg egy apró dolog miatt nem tűrném ha az én gyerekemmel ordibálna, főleg ha előtte nem próbálta meg szépen kérni hogy fejezze be vagy valami.
2013. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen ebben igazatok van!:)


Ma a 3éves lányomat ordította le egy anyuka mert nem akarta odaadni a homokozó játékot a fiának(a játék a lányomé),aki e miatt verte magát a földhöz! Én kértem szépen a lányom hogy adja oda,de elvenni nem fogom ha ő nem adja magától.

Erre az az anyuka gonosznak nevezte a lányom,én erre borzalmas pipa lettem össze is vesztünk.:(

2013. júl. 16. 23:30
 5/14 acelsziv ***** válasza:
65%

Nem érné meg az eseményt követő 10. másodpercet az biztos.

Az én gyerekemet én nevelem. Ha gondja van vele másnak azt velem beszélje meg és én fogom megbeszélni a gyerekkel a problémát.

2013. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Azon húztam fel magam borzalmasan hogy a lányom elkezdett sírni,az meg az orra alatt beszólt neki hogy "hisztizzél csak".

A játszón mindenki csak nézett senki nem mert szólni mikor leordítottam a nő fejét.

2013. júl. 16. 23:33
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Van ok, persze, ha igaza van. De csak azért, mert a lányom nem akarja megosztani valakivel a játékát, és más követeli tőle, akkor nem tartom jogosnak. (Ha mondjuk a lapáttal ütlegelné a kisfiút, teljesen érthető.)

Az megint más, hogy a lányommal utána elbeszélgetnék az osztozkodásról, de akkor sem tartom fair-nek, hogy egy felnőtt rátámadjon egy kisgyerekre, aki vele szemben védtelen. Inkább jöjjön oda hozzám, és szép szóval megpróbáljuk elcserélni a játékot egy kis időre. :)

2013. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek!!Mondjuk nem vagyok az a "leordítom a másik fejét" stílusú,főleg mert nagyjából ismerjük egymást a játszótéren,de azért ez gáz,ahogy a másik anyuka reagált!!!

Az én fiam is ilyen amúgy...van amikor simán odaadja a játékát,van amikor hiába rimánkodok csak hisztizik és összeszedi mindenkitől ami az övé.

Amúgy kisebb volt az ő gyereke ugye??Általában azok nem értik meg a dolgot:)

2013. júl. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen kisebb.
2013. júl. 17. 00:02
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Van olyan ok, amiért még meg is köszönném a másik szülőnek (pl. elkapta a gyerekemet hogy átrohanna az úttesten), de a te eseted más. A játék a te gyerekedé volt, szép dolog az osztozkodás, de nem kötelező. Főleg kicsi is még, nem egy debella 12 évesről van szó.

A másik szülőt elküldtem volna a vérbe (szintén üvöltve).

2013. júl. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!