Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vajon kinek integet és dob...

Vajon kinek integet és dob puszit éjjel a 2 éves lányom?

Figyelt kérdés
A tiétek is csinálja?
2013. júl. 18. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Álmában csinálja? Aranyos lehet :). Reggel beszélgess vele, hátha emlékszik rá, hogy mit álmodott.
2013. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De fura. Passz, én még ilyenről nem is hallottam.

Kíváncsi vagyok, mit mond, ha megkérdezed.

2013. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem halt meg mostanában valaki rokon?
2013. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam úgy fél évesen csinálta ezt, nagyon érdekes volt. A pelenkázóról benézett mindig az egyik sarok felé és hangosan kacarászott, de legalábbis mosolygott, attól függ, mennyire volt fáradt. Ezt szinte minden este csinálta pár hónapig. Aztán egyszer csak abbamaradt. Semmi nem volt abban a saroknban, árnyék sem vetült oda, egyszerűen nem tudtunk rájönni, kinek szól az a sok mosoly.
2013. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még nyitva van a harmadik szemük, képesek látni a szellemeket, entitásokat, sőt, az előző életeikre is emlékeznek. Ezért érdemes megjegyezni, hogy miket mesél sok felnőtt számára látszólag értelmetlenül a gyermek.
2013. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hiszel-e benne, de látnak a 3. szemükkel ahogy írta az egyik válaszoló is. Anyósom kisfiam 2,5 éves korában halt meg. Egyszer kint voltam a konyhában, kisfiam a szobájában játszott hallom beszélget ahogy szokott játék közben. DE jobban hallgattam és akkor figyeltem fel rá. Azt mondta, hogy jó Ica mama jó leszek, vigyázok anyáékra stb. A hideg is kirázott. Bementem hozzá, mondta is a kisfiam, hogy itt volt mama és beszélgettek.
2013. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy még nem beszél, így nem is tudom megkérdezni tőle.

Nem álmában csinálja, hanem elalvás előtt amikor altatom.

Mindig kiráz a hideg amikor csinálja.

Nem halt meg mostanában senki. Az én dédim halt meg kicsivel a terhességem előtt, az már régen volt.

2013. júl. 19. 09:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az ikreim 2 éves korukban csináltak olyat, hogy a pelenkázóról a teljesen üres falra mutogattak és arra ööö-ztek (még nem beszélnek). Egymástól tök függetlenül. Nem csinálták sokáig, csak néha, de mindig egyidőben.
2013. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!