Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pesti Anyukák! Tudnátok segíteni?

Pesti Anyukák! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Libegőzni,BKV hajózni szeretnénk felmenni Pestre!

Minden információ érdekel!

Illetve hogy még hová menjünk el kirándulni 3 éves fiú gyermekkel



#goili
2013. júl. 29. 12:36
 1/10 A kérdező kommentje:

A BKV honlapján találtam egy olyat hogy ,libegőjegyek,ez mit takar pontosan:

[link]

2013. júl. 29. 12:40
 2/10 A kérdező kommentje:
Közlekedési múzeumba,vasúttörténeti parkba érdemes egy 3 évessel elmenni?Élvezi?
2013. júl. 29. 12:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsó kérdésedre a válasz: IGEN! Tutira élvezné, főleg ha egyébként is szereti a járműveket és a bütykölést! Akkor aztán majd nem győz ámulni! Tapasztalatból mondom!!!
2013. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Deák téren egy BKV-jegyért van zárt, hűvös földalatti vasúti múzeum régi járművekkel ;)

Zuglóban és Szentendrén szabadtéri bkv-skanzen, ahol mindent ki lehet próbálni ;)

hány napra jöttök?

2013. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat!

1.igen szeret bütykölni,imád minden járművet!

2.köszi ezeket meg is nézzük kipróbáljuk!Nagyon köszi a tippeket!


3 napra megyünk!Holnaptól lehülést mond,azért terveztünk nem fürdős hanem inkább kirándulós programot!


Köszi még1x


Jöhetnek még infók,tippek!

2013. júl. 29. 14:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A „libegőzést” a helyetekben úgy csinálnám, hogy fogaskerekűvel fel a hegyre, onnan gyermekvasúttal a János-hegyhez, és libegővel lejönni – úgyis lefelé az igazán buli, mert úgy van szép kilátás belőle.

Itt van infó a gyermekvasút–libegő kapcsolatáról: [link]


Tehát még konkrétabban: Moszkva tértől elsétálni a fogaskerekű végállomására (Városmajor), fogassal fel a végállomásig, onnan kis séta a Széchényi-hegyi végállomása a gyermekvasútnak. Gyermekvasúttal a János-hegy vagy Virágvölgy megállóig, onnan kis erdei séta a libegő.


Mellesleg a libegőzés előtt felsétálhattok a János-hegyi kilátóba (a libegő felső végállomásánál van), szép a kilátás, és izgi felkacskaringózni a lépcsőkön.


De ha szívesen sétálnátok többet, akkor a gyermekvasút kihagyható, mert a fogaskerekű végállámásától egy kellemes sétára van a Normafa, ahonnan nagyon szép a kilátás (van domborművű térkép is a hegyekről, lehet tapizni) és remek rétesező is van ott (most látom, hogy még honlapjuk is van, pedig nem puccos hely: [link] vagy akár az étteremben is ehettek, ha úgy érzitek szükségét. Innen továbbsétálva eléritek a János-hegyi kilátót, de előtte van egy nagy rét is játszótérrel.


A libegő alsó állomásától a 291-es busszal vissza lehet menni a Moszkva térre (bocs, Széll kálmán tér már :).

2013. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Aztaa utolsó!

Köszönöm a részletes választ!

A Libegőt egy kicsit nehezíti hogy van egy fél évesünk is,de most utánna olvastam és kenguruba fel lehet vele ülni a Libegőre!

2013. júl. 30. 09:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg jó kis séta normafátol jánoshegyre a kilátoig ,szép környék jó levegö ,kilátobol gyönyörü a kilátás ,én pesti vagyok de nekem is tetszet a kilátás és jó kis kirándulás volt .
2013. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! A 6. hozzászóló vagyok, még az jutott eszembe, ha úgyis hajóztok (de ha nem, akkor is), érdemes elmenni a Margit-szigetre, ott nemrég újították fel a Margit-hídhoz közeli szökőkutat, a gyerekek voltak a nagyszülőkkel, nagyon tetszett nekik (zenél meg színes, meg mindenféle flikkflakkot csinál).

Meg ott van a kis állatkert is, a sziget másik végén pedig a halastó (én imádtam gyerekként, olyan „vadregényes”, buja) és a zenélő kút (az Árpád-hídi végén a szigetnek), ami – állítólag, én ezer éve nem voltam ott – minden egész órában zenél.

2013. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:)
2013. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!