Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen puhatalpú cipőt vegyek...

Milyen puhatalpú cipőt vegyek 31-32-es méretben? A lányomnak mezítlábazást ajánlott a doki, mert alacsony a lábboltozata, de a kertünk nem egy golfpálya.

Figyelt kérdés
Vannak éles kavicsok, száraz kórók, stb. Néha még üvegszilánkot és szöget is találunk :(
2013. aug. 2. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi úgy oldottuk meg, hogy ugye a lakásban mezitláb van. A kertben nálunk sem lehet, de naponta jön velem boltba, posta, zöldséges, stb, ilyenkor papucsot adok rá a kertkapuig, onnan meg mezitláb jön, és kézben hozza a papucsot. Olyan puhatalpú cipő nem nagyon van, ami ezt helyettesíti sajnos.

2013. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésre válaszolok, mert én sem ismerek olyan cipőt, viszont az jutott az eszembe, hogy nem lehetne legalább egy kisebb teret kialakítanotok a kertben, ahol szabadon futkározhatna a lányotok? Akár vele együtt összeszednétek a nem oda való dolgokat, valamivel körbe kerítenétek, hogy lássa meddig mehet szabadon. Nem kell annak tökéletesen simának lenni, mert pont az a lényeg, hogy a hepe-hupás, kavicsos terepen minél több inger érje a talpat.
2013. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A baj az, hogy olyan kényes, mint a fene (pedig sosem volt elkényeztetve), és még a gondolattól is "rosszul" van, hogy neki mezítláb kell járnia (2-3 éves ez nem zavarta)

Elkeríteni nem nagyon van mit, mert rohangál a medence, hinta, csúszda, szőlő, málnabokor között, ami szétszórva van a kertben.

Tavasszal meg síkra tolatjuk az egészet, tiszta föld kerül rá, stb, úgyhogy csak ez a nyár a gáz.

Vajon a vékony gumitalpú cipő/szandi jó lenne?

2013. aug. 2. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez esetleg:

[link]

2013. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

2013. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mezitlábazást szerintem a doki úgy értette, hogy terepen, tehát nem betonon, vagy a lakásban! Ha az úttesten vagy a járdán járatod mezítláb az nem jó! Sőőőt rossz a lábának! Az én gyerekeimnek is lúdtalpa van. A gumiszandál nem jó. Akkor inkább egy zokni (igaz az nem védi meg a talpát mindentől).
2013. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia nekem egyik ismerösöm 8s így van és mindenképpen a mezítláb jást ajanlom .. esetleg ha nem kint akkor bent mindenképp! vagy hogy kint is tudjon járni próbáljátok meg eltüntetni a kavicsokat meg az ilyeneket..
2013. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!