Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Thomas őrület a 2 és fél éves...

Thomas őrület a 2 és fél éves fiamnál. Elmúlik? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Hirtelen, derült égből villámcsapás módjára lett nálunk Thomas őrület, pontosabban Emily. Emilyvel kelünk, fekszünk, minden Emilyről szól, első kérdése reggel: Emily? Nem alszik? Meddig tart ez?
2009. okt. 25. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
nem múlikk el, örök életében iye lesz
2009. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Idővel:)Nem kell tenni semmit,csak támogatod,beszélgetsz vele róla,ennyi:)Mondjuk megvenni nem kell mindent amit Emily-s:)

Barátnőm kislánya a Narutora van rácuppanva,pedig csak 3 éves és kívülről fújja a japán nyitózenét:DAzért ez kemény nem?:DSzerencsére nála annyiben kimerül,hogy Én vagyok Naruto és jutsuzik,nálatok lehet több lesz:)

Szerintem amúgy abszolút nem baj,jót tesz a gyerekeknek egy példakép:)


Ada és Abi baba:))

2009. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kiskoromban pokémon mániám volt de aztán elmúlt

:D


21/f

2009. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%

Dehogyisnem múlik el..

1-2 év múlva már a kiskatona lesz a "menő" utána a Bionice vagy micsodát reklámoznak.. aztán 12-14 évesen az mp3-4 aztán akkor már nagyon nem is fognak játszani

2009. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Enyém 12hónapos és ugyan igy vagyok csak Thomas és sok barátjai.Huuu ,csak talál végre már valami mást is.Ezzel kelünk és fekszünk+napközben is velünk vannak:))))
2009. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Minden gyerek rajong Thomasért, nem véletlen, hogy már 30 éves mese.


Nekem két unokaöcsém van, egy négy éves és egy két és fél éves. Mind a ketten oda meg vissza vannak Thomasért. Majd elmúlik. Pl az idősebbnél inkább már micimackó a sztár és nem Thomas.

2009. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is nagy Thomas a gőzmozdony "rajongó" voltam kiskoromban. :)

Akkor még a Cartoon Networkon adták angolul. De imádtam . :)

Elfog múlni "nyugi"... :)

2009. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Most mi a baj ezzel?:SMér nem szeretheti szerencsétlen gyerek azt a mozdonyt?!:D
2009. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Ez iztos jelent valami gyermekpsycho izét is de ehhez nem értek. Gondolom olyan játéka van ami Emilys. Nekünk egy Thomasos kispárnánk van, de már nincs oda érte. Kevesebbet nézzetek mesét, tv-t! Vegyetek más mesekönyveket képeset é abból mesélj neki. Amúgy szoktatás kérdése, van aki sokáig egy játékkal hajlandó aludni enni stb, nálunk mindig más a menő. Dugj el néhány kedvencet és amikor unatkozik vedd elő, meglátod mennyire fog örülni. Szerintem sem jó ha a szobájába csak egy mesefigurára épül, mármint takaró párna, képek játékok...
2009. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, az én fiam 8 és fél éves, és annak idején Garfield őrület volt nálunk. Naponta 3x néztünk Garfieldot. Már fejből tudtuk oda-vissza az egészet. Aztán megunta, mert jött a Hihetetlen család, aztán a Lecsó... stb. Mindig lesz valami, amin kiakadhatnál, de felesleges. Most Scoobidoo őrület van, és már elég rég óta tart, mert rengeteg része van.
2009. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!