Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek a rengeteg plüss...

Mit tegyek a rengeteg plüss állattal?

Figyelt kérdés
Rengeteg összegyült.Kidobni sajnálom őket,de aktívan nem játszanak vele.Így rengeteg helyet foglalnak.két adag már lóg a plafonon összefűzve.Valami praktikus megoldást keresek.
2008. jún. 28. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Eladhatod,vagy nem akarsz semmikepp megvallni tole?
2008. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Add el őket. Vagy ajándékozd el, pl árvaházakban nagyon örülnek neki a gyerekek. Persze ezt csak akkor lehet, ha engedik a gyerekeid. Vagy zsákold be őket, vagy legyen nekik egy külön polc... de így is csak a helyet foglalják. Nálunk az elajándékozás ment, amíg csak egy pár plüss maradt, de ezt csak akkor engedték, mikor már nagyobbak lettek és más dolgokra lett szükségük. Addig porfogónak álltak a polcon.
2008. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen,sok olyan van közte amitől én sem szeretnék megválni.:-)

(2.gyerekkor)

2008. jún. 28. 15:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnél láttam, hogy egy igen nagy papírdobozban volt az összes ilyesmi játékszer. Lehet, így is foglalja a helyet, de legalább nincs szanaszét. Összepakolni is könnyebb, és a gyerkőcöknek is izgalmas lehet benne keresgélni, ha még kicsik. Nekem ez nagyon tetszik.
2008. jún. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ebbe jol bele lehet gyomoszolni oket, a plafonra felakasztod a sarokban es nincs utban, jol is mutat.

2008. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám is tartogatta, tartogatta, most meg lassan már az unokák fognak játszani velük. :)
2008. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 16:20-as válaszadó írt az valóban jó!

És amit az utcsó is, nálunk már a kislányom játszik az én, és tesóim plüsseivel.

/Olyan jó érzés volt 10-15 év után újra látni ezeket a játékokat:)/

2008. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi a feleslegessé vált plüssöket az ovinak ajándékoztuk, nagyon örültek neki a gyereke, amikor a tombola, vagy valamilyen kis versenyban ők nyertek és megkapták...Plüssállatkából még így is sok maradt.
2008. jún. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
A két éves kislányomnak is sok plüss van.Hálós játéktárolóba is van és ágyneműtartóba is raktam.Kanapé ágyon is van.Esetleg papírdobozokba elrakni.
2008. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha nem akartok megvállni tőle,de nem használják én elvinném egy nagyihoz vagy egy nyaralóba-weekwnd házba ha van ilyen.ott elfér és mégis megvan.Amúgy én is odaadtam-mikor még nem volt gyerekem a gyerekes ismerőseinknek amik voltak.Most meg ha nagyon sok lesz és nagyon nem kell,sztem az árvaházba vagy az oviba adnám,persze csak azokat amik nem mennek a nagyihoz "nyaralni"

2008. júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!