Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5éves és 3,5 éves kislánynak...

5éves és 3,5 éves kislánynak érdemes hintalovat venni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én a 4. szülinapomra kaptam egyet, úgy nézett ki mint egy igazi kiscsikó. Nagyon szerettem (mondjuk nem sokat ültem rajta, inkább ráálltam és úgy hintáztam anyám legnagyobb örömére), még kisiskolásan is sokat játszottam vele.


A 3,5 éves lányka még biztosan jól elszórakozik majd vele egy darabig

2009. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hintaló nagyon jó ajándék, de talán már egy kicsit kezdenek belőle kinőni. Főleg az 5 éves. Eleinte biztosan csüngeni fognak rajta mert újdonság, de szerintem már hamar megunják. Én 2 évesen vettem a lányomnak, akkor nagyon imádta, most már nem annyira érdekes, csak néha eszébe jut egy percre és ennyi.
2009. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

15 hósan kapta a kisfiam a hintalovat karácsonyra,bár akkor még nem rendesen ért le róla a lába,de segitséggel már akkor is tudta használni,és imádja a mai napig,most 25 hós,minden nap többször pacizik.szerintem 5 évesnek már lehet nem lesz jó,de még a 3,5 évesnek igen!keresztfiam is annyi idös,és ö is szereti!

25 gós anyuja:)

2009. nov. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!