Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen esernyőre csukható...

Milyen esernyőre csukható babakocsi jó?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy kicsire összecsukható, könnyeh nordozható babakocsit, amit könnyű tolni, autóba tenni stb.

Kiváncsi vagyok, mik váltak be? és milyen korú gyerekekkel? Fiam lassan két éves, és már nem mindig használunk babakocsit. hosszabb utankon mégis jól jönne, ha elő lehetne kapni az autóból, vagy egy táskából.


2008. jún. 30. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekünk 10ezer forintos van,bababoltba vettem.15hónapos a kisfiam mi sokat használjuk,nekünk nagyon bevált mert legtöbbször busszal megyünk.kiveszem a picit egy mozdulat és össze is van csukva és nagyon könyüek,pontosan nem tudom hány kg,de gyereket és kocsit is tudom egyutt fogni ha kell:)autoba is kicsi helyet foglal,tesomék kombijába meg kinyitva is befér:)remélem tudtam segiteni
2008. júl. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Van ezekhez valami táska vagy vállra akasztó? vagy jól össze lehet csunkni, hogy kézben lehessen hozn hosszabb ideig is?

2008. júl. 2. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
táska külön nincs hozá csak egy kisebb "szütyö"hálos jár hozá,de én egy kisebb váltáskámat akasztom a kormányra és abba tutira minden elfér.válra se lehet akasztani de könnyü cipelni,össze csukni és kinyitni.nekem ez bevált és imádom.......................
2008. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én a taska alatt valami olyan táskára gondolok amibe bele lehet tenni, és vállra akasztani, vagy hátra venni. Az én fiam nagyon sokat jön már gyalog, és ilyenkor inkább összecsuknám és vállon vagy háton hoznám.
2008. júl. 5. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!