Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire jogos, hogy a férjem...

Mennyire jogos, hogy a férjem és kollégája az én autómmal járnak ki Ausztriába dolgozni, ha ott céges autóval járhatnak, én pedig itthon maradok 2 gyerekkel,8 órás munkával?

Figyelt kérdés

Az autót én vettem,saját pénzemből ,azt mondja a férjem,hogy akkor ha nem adom oda felmond és továbbra is munkanélküli lesz itthon,ő aztán nem fog hetente tömegközlekedni ,hogy hazajohessen.

A ki és haza utazást leszámítva egész héten ott áll az autót,nincs használva,nekem viszont nagyon nehéz így megoldani mindent.


2013. aug. 19. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Mi ez a falhoz állítás a férjed részéről? Ő meresztheti a seggét a kocsiban, te meg aki jösz-mész egész héten, neked nem jár autó?! nem igazán értem a férjedet. Mondjuk még lenne róla véleményem, de inkább nem írom le. És mi az hogy akkor munkanélküli lesz? A férjed megzakkant?

Nem lehet megoldani, hogy vegyetek neked egy másik autót?

2013. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd meg te neki, hogy nyugodtn, de új lakhelyet is keressen, mert nem fogod eltartani.
2013. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A másodig jól írta, ne hagyd magad zsarolni! Mondd meg a férjednek, hogy majd ha megkereste egy autó árát Ausztriába, utána járhat a sajátjával...
2013. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Házasság alatt vagyon közösség van, így a nők által annyira hangoztatott, hogy ami az övé az az enyém is ez a férfi részéről is igaz ám.
2013. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Utolsó Válaszadó, azt felejted el, hogy ha már házasságról beszélünk, főleg ahol gyerekek is vannak, ott tálán egy apának mindent meg kellene tennie a családja boldogulása érdekében... Mi az, hogy autó nélkül nem megy munkába? Mi az, hogy akkor inkább munka nélkül marad? Ilyet egy felelősségteljes felnőtt, apa nem mondhat...
2013. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt már nem az autó a probléma, hanem sajnos a kapcsolatotokkal van gond. Egy összetartó házaspárnál szerintem nincs olyan, hogy "én pénzem" meg "te pénzed", hanem közösen gondoskodnak a családról. A férjed pedig rendkívül gyerekesen viselkedik, de Te sem keresed a megoldás. Esetleg még egy kisebb autó? Vagy hétvégente elkísérnéd és visszahoznád az autót, következő hétvégén meg elmennél érte? Szerintem minél előbb üljetek le és beszéljétek át a gondjaitokat.
2013. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Ha egesz heten ott all az auto akkor te se nagyon hasznalod ki... mi itt a problema nem ertem. A hazassagban ami az enyem az a tied alapon kellene mukodnie a dolognak nem?
2013. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Felnőtt nő vagy,ne itt tessék sírni,hanem tessék a sarkadra állni!! Neked kell az autó,a férjed meg .... ennyi!


Nem csak a házasságban működik úgy,hogy a férfi mindent megtesz a családjáért! Mi csak élettársak vagyunk,vannak gyerekek,mégis minden tőle telhetőt megtesz,hogy nekem könnyebb legyen!! Ez egy NORMÁLIS KAPCSOLAT ALAPJA!!

2013. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es válaszoló. Persze, hogy a kérdező nem használja az autót, mivel az autó Ausztriában van, ő meg itthon. A férje azzal jár ki, utána egész héten nem használja.
2013. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De cuki a férjed...
2013. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!