Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért csinálhatja ezt fiam?

Miért csinálhatja ezt fiam?

Figyelt kérdés

októberben lesz 3 éves és az elmúlt napokban azzal szórakozik,hogy felhúzza a pólóját és mindenfélét hozzányom a hasához...arra gondoltam lehet azért,mert ugye a hason érzékenyebb a bőr és más az érzet,de nem tudom.

Kiküld a szobából,ha "hasazni" szeretne(mert így hívja)a játszón meg megkér,hogy ne szóljak rá...múltkor belehasalt a sárba,a homokba, hozzányomta a pocakjához a fakérget,a leveleket,a mászóka fém részét...


2013. aug. 23. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ez miatt, el fogja hagyni ezt a "rossz szokást"

Anno az én húgom 4 éves kora körül bármihez hozzáért megszagolta, pl bement az ajtón, de a körmeivel meg kocogtatta az ajtófélfát, megszagolta, mikor beért a helységbe a falon ugyan ez, de szó szerint mindennel, ha a cipőt kellet felvenni, vagy a boltban bolt mindenhez hozzáért és "szagmintát" vett...vele édesanyám volt pszichiáternél a házi orvos oda irányította, de ő is azt mondta szokás, amit 1-2 év alatt elhagynak, így is lett :D

2013. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erdekli fedezi fel a vilagot, lehet egyszer valami hideg ert a hasahoz, erdekesnek talalta, azota erdekli milyen erzes lehet a tobbi targy ha hozzaer. A kikuldest szeritem meg azert csinalja, mert vagy raszoltal hogy ne csinalja vagy megszoltad masok elott es nem akarja, hogy lasd, mert tudja, hogy nem fogsz neki orulni
2013. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!