Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik együtt aludtak gyermekukk...

Akik együtt aludtak gyermekukkel, mikor valtatok külön, es mennyire viselt meg benneteket?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
17 hós, még mindig együtt alszunk, ő kéri át magát, nem is szeretném másképp, erre van igényünk:) Majd ha már szeretné leválik, van szép szobája ott alszik, és akkor senkit nem visel meg, mert akkor azt el fogom fogadni!
2013. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem szörnyen rossz alvó volt, bár meg most i felkel többször éjszaka, ezért alszom vele /2 éves/. De, amikor elalszik mellettem en befekszem a másik ágyba a férjem mellé, aztán iszonyatosan rosszul érzem magam es vissza megyek hozzá! Tudom, h nem helyes es nagyon is szeretnék a férjemmel aludni, de mintha magára hagynám őt es sajnálom, vagy nem is tudom pontosan megfogalmazni! Pedig, nálam jobban senki nem ellenezte az együtt alvast a gyerekkel!
2013. szept. 10. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
21 hónapos a fiunk és nem végig aludt velünk ez idő alatt, hanem kb. 10 hónapos korától, egy hónappal ezelőttig. Ennek oka volt, későn vették észre,hogy tejérzékeny, és szinte minden éjjel üvöltött szegény, és csak köztünk nyugodott meg, hát átvittük. Aztán amikor már diétáztattuk és nem fájt a hasa, akkor meg már megszokta. Nem is lett volna ezzel gond, mert hagytuk, és mindannyian jól is aludtunk. Aztán egyszer elkezdett annyira mocorogni alvás közben,hogy hol az ágy végéből húztuk vissza,hogy arra ébredtem, hogy mászik át a hátamon, forgolódott stb. Egyszerűen lehetetlen volt pár óránál többet aludni mellette! A férjemnek elég felelősségteljes munkája van, muszáj kipihenni nagyjából magát, mert ha nem figyel oda,akkor gondok lehetnek. Így eldöntöttük,hogy visszaszoktatjuk! Már lassan egy hónapja a kiságyban alszik! Ha éjjel felriad, már ott is vagyok, mert kb. másfél méter van a két szoba között, de már egy ideje nem igazán ébred meg. Vagy csak hajnalban, akkor kéri a tápot és akkor max. átvisszük a hálóba még arra az egy órára aludni!
2013. szept. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és nekem rossz volt az első pár nap, de tényleg beláttam,hogy ez nem jó! Neki sem, mert egyszer ne adja Isten leesik az ágyunkról a nagy mozgolódásban, mi meg már annyira nem bírtuk kipihenni magunkat,hogy egyre ingerültebbek, figyelmetlenebbek voltunk!
2013. szept. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi úgy csináltuk a férjemmel,hogy 3 éves korától kezdve átszoktattuk fokozatosan a saját szobájába,illetve ágyába.Szinte észre sem vette az egészet,így nem viselte meg.
2013. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!