Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Végem van! Hogyan neveljem...

Végem van! Hogyan neveljem meg a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el a bébiszitterkedés egy családnál. 2 fiú gyerek van, az egyik 3, a másik 5 éves. Botrányos volt ez a nap! Szét ütöttek, kiabáltak, verekedtek, mindent szétszedtek, és nem is figyeltek arra, hogy mit mondok nekik. Alig birtam elaltatni őket, 2 órába telt. Mit csináljak? Hogy érjem el azt, hogy figyeljenek rám?

Nagyon fontos lenne, első napom volt, az előző fél órát végig bőgtem, úgy kikészültem!:(

Csak olyanok írjanak, akik voltak ilyen helyzetben, és hatásos volt, amit tettek. Köszönöm.


2013. szept. 15. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy ne neveld, az nem a te feladatod.

Amit tehetsz, az az, hogy vársz amíg a gyerekek a bizalmukba fogadnak.

Még csak 1 napja vagy ott, ne várj csodákat.

Légy kedves, érdekes számukra, de húzd meg a határokat (pl. nem lehetsz a rosszalkodásuk céltáblája).


Nem írtad, külföldön vagy-e, vagy itthon, de ha netán Anglia, akkor kösd fel a gatyád, mert ott a legtöbb gyereket teljesen eleresztve nevelik és sajnos ezek hozzá vannak szokva, hogy az aupair fején lehet táncolni.

Persze kivételek mindig vannak.

2013. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Nem a te dolgod nevelni őket! - ha ezzel kezdted ne csodálkozz, hogy egyből a céltéblájuk lettél! egyáltalán hogyan lettél bébiszitter ennyi tudás nélkül??? vagy nem végeztél tanfolyamot? Inkább a pajtásuk legyél, aki meghúzza ugyan a határokat, de sokmindenben velük együtt vesz részt... ha érzik, hogy veled ehet "beszélni" , és jókatmókázni, akkor figyelni fognak arra amit szeretnél!
2013. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!