Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik, hogy ennyire béna...

Létezik, hogy ennyire béna vagyok?

Figyelt kérdés
Adnátok nekem tippeket,hogy tudnám normálisan megmérni a 4,5 éves kisfiam lázát hónaljban?Éreztem rajta,hogy meleg a feje, meg akartam mérni a lázát, és 35,6 fokot mértem.Ezután kénytelen voltam megmérni a popsijában is, mert nagyon meleg volt a feje, hihetetlennek tartottam,hogy csak 35,6 a hője.A popsiban 39,2 mértem.Mit csinálok rosszul, hogy nem tudom megmérni hónaljban a lázát?
2013. szept. 29. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túllóg az érzékelője a hónalján? Szóval érted?... :-)
2013. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az érzékelőt pont a hónaljában a kis mélyedésbe teszem.szegény kisfiam már teljesen kiakadt tőle, mert egész este gyakorolok rajta :)
2013. szept. 29. 22:21
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
használj fülhőmérőt egy pillanat alatt meg van az eredmény
2013. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én beteszem a hőmérőt a hónaljához, egyik kezével finoman segítek az oldalához szorítani a karját, másik kezemmel fogom a lázmérő végét és kicsit lefele ellentartom, tehát hogy a mérős vége a hónaljához minél magasabban érjen be abba a kis "mélyedésbe" mert hozzá kell érnie.

amúgy a fülhőmérő jó ötlet, mondjuk miénk nem pontos, de azt tudom vele ellenőizni, hogy lázas-e és ha igen,, akkor megmérem hónaljba

2013. szept. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! nekunk fulhomero van, a honalj homeroktol visitott a Fiam ahogy meglatta... Fulhomero es test homero is. Attol fugg mire allitod be. Ha ejjel alszik akkor testre ha ebren van ful.

Mullerben vettem 6000 forintert es fulben gombnyomastol max 2 masodperc a meres test meresnel (halantek vagy nyak) max 4-5 masodperc...

2013. szept. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a fülhőmérőt javaslom.
2013. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekünk meg homloklázmérőnk van,fiam is én is szeretem!
2013. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mi hónaljban mértük attól kezdve, hogy ülni tudott. A technikánk az volt, hogy mondjuk a gyerek bal hónaljába tettem a lázmérőt, és az ölembe ültettem úgy, hogy a jobb karommal átkarolva fogtam, így a bal karja a mellkasom felé volt, a lázmérő tehát „odaszorult”. Így ücsörögve olvasgattunk/nézegettünk egy könyvet mindig mérés közben.


Egyébként nekem nincs jó véleményem a digitális lázmérőkről, inkább higanyossal mérek, mert a digitálisak nálam össze-vissza mérnek (pedig már vettem vagy hármat, hátha valamelyik jó lesz).

2013. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat!!!
2013. okt. 3. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!