Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg szégyellnivaló ezért...

Tényleg szégyellnivaló ezért a lányom ( nagymamamak )?

Figyelt kérdés

4 eves a lanyom, magabiztos, szepen beszel, mintagyerek. Nem elfogultsagbol irom, nem vagyok ilyen. :)

Anyosomeknal voltunk, jottek vendegek, rokonok, sogornojeek, o tiszta stresszben volt, hogy jajj most festik a szobat, hova fognak leulni stb. Neki naggggyon fontos, hogy mas elott tokeletes felesegnek, haziasszonynak, mamanak tunjon. de nagyon. :/

Gyors pakolaszas, wc takaritas (de maguk vagy az unokajuk miatt nem takaritjak, marha gusztustalan, en szoktam letorolni, mikor ott vagyunk.)

A lenyeg, hogy a lanyommal egyidos kisfiu is jott, o meg sem szolal, annyira szegyenlos, dehat ez van, tok aranyos, hat majd feloldodik. De persze ő mindent eroltetett...

A lanyom viccbol csipore tette a kezet es odaszolt a festonek, akit ismer regota: "hee, mit bamulsz?"

Anyosom mondta nekem : " ne hagyd csunyan beszelni, mert nagyon szegyelltem magam a masik szulo elott!"

En: "mit mondott csunyat?"

O : "hee mit bamulsz?" Mi lesz ha majd neked is ilyet mond.. "

Mi????

Nah most ha en ott vagyok, raszolok, ha tenyleg "csunyan" mondta. hat nem vagyok hulye.

A masik unokaja 10 evesen koszonni nem tud sem enni, wczni onalloan, es istenitik h milyen okos, holott semmi onallosag nincs benne. A 4 eves meg total ellentete.


Ennyire szegyellnivalo egy 4 eves kislanytol egy ilyen, ez ennyire durva dolog? Vagy valamit mar mondania kell csak hogy beleszolhasson??


2013. okt. 6. 14:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez annyira természetes, hogy egy 4 éves kisgyerek így megnyilvánul. TE is csatlakozhatsz a rosszindulatú anyósokkal rendelkezők táborába.
2013. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
nem, nem szégyellnivaló...csak anyósod pattog..az enyémmel karöltve..:-(
2013. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem szégyellni való de nem is kell összeméregetni az unokákat mint ahogy te teszed.
2013. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%

Félek, mi lesz ha majd anyós leszek..én is meg fogok bunkósodni?

Ne foglalkozz vele, szerintem te nem lehetsz olyan tökéletes, mint ő! :)

2013. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Osszemeregetem persze, nem kene de nem birom ki, hat nekem annyira "termeszetellenes" a masik... Nyavog, hazudozik mint a vizfolyas, irigy, nem akarom hogy az enyem ezt lassa, megprobalunk nem ott lenni, mikor o is ott van. Foglalkozzon vele, o vele kene. Ha az enyem mondja hogy mar nem ehes, azt mondja ez NEM LEHET, egyel meg, jaaajjjj keressuk csak meg hova bujt a husi!!! Aztan meg itthon faj a hasa... Ahhh

Koszonom a valaszokat, valakivel muszaj ezt megbeszelnem! Mindig is azt hitte, mivel fiatal vagyok, termeszetesen nem tudok gyereket nevelni...

Hogy reagaljam le ezt a kioktatast?

2013. okt. 6. 14:14
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
Ha mennyem ennyire utalná a másik unokámat nekem sem lenne szimpatikus. Nem a gyerek bántott téged,de te mégis ott bántod felnőttként.
2013. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Meg h melegitsem meg a tejet a muzlihez, mert melegen jo (o mindent tud), mikor a lanyom ugy nem szereti, miert eroltessen ra?!!

Biztos hogy azert lett beteg, mert ilyenekre nem figyelek oda! (Nyirokcsomogyulladasos eleg sokszor) mar mindent kiprobaltunk, elhihetitek, nem tudjuk mitol van. De mar tudjuk hogy nem lesz roszabb! Most az egyszer ponttt a hideg tej utan lett pontt beteg.... Egyebkent kicsit kohecselt -> jajjj nagyon csunyan kohog! Uuuuu az a nő!

Jajjj zoldet kakilt, vigyem korhazba...( brokkoli )

Miert nem ulve szoptatom, ugy jobbbbban megy le a tej, azert nem hizik es nincs tejem, mert fekve szoptatom! Adjak neki tapszert... Vaaaaaaa

2013. okt. 6. 14:23
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Akkor menjetek át pár percre aztán kész. Nem kell ott etetni ott pelenkázni és nem lesz mibe belekötnie.
2013. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Anyosom semmit sem tud arrol, hog y mi a velemenyem/unk a masik unokarol. Hat nem beszelgetunk mi vele errol... :)

A lenyeg: hogy kezeljem ezeket a kioktatasokat?

Pont bem szeretnem szajkozni a masik unokas temat, nem is erdekel vele mi van, az enyemet hagyja.

2013. okt. 6. 14:26
 10/21 A kérdező kommentje:
4 eves, ez meg regebben volt. Tenyleg Az kene h nem is menni oda..
2013. okt. 6. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!