Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányomnak 2,5 éves lisztérz...

Kislányomnak 2,5 éves lisztérzékenység megerősítésére biopsziát akarnak csinálni. Írnának olyanok akiknek a gyerekénél csináltak mostanában ilyet vagy ismernek olyat akinél igen hogy hol csinálták a vizsgálatot és hogyan altatásban stb?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem csináltak biopsziát kétszer is, igaz, felnőttként. Elsőként nagyon rosszul viseltem, leginkább azért, mert féltem. Másodszor már tudtam, hogy mire számítsak, ekkor sem volt kellemes, de annyira jól viseltem, hogy az orvos még meg is dicsért.

Mivel nagy önuralmat igénylő vizsgálat (kb. 10 percen át mozdulatlanul kell lenni, közben kisebb dolgokat csinálni, pl. most lélegezz mélyeket stb.), és nem is kellemes, ezért a gyereknek én biztos, hogy altatásban csináltatnám. Azt viszont nem tudom, hogy altatást hol lehet kérni.

Felnőttek is nehezen bírják egyébként, a legtöbb felnőtt sem bírja elsőre végig. Én is így voltam vele.

2013. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat .Igen és is olyan helyet keresek ahol altatásban csinálnák meg mert még magamnak sem engedném nem abban :)
2013. okt. 18. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerős gyerekének csinálták, alapból altatásban.
2014. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 karamelláscsoki válasza:
Én 7-8 éves voltam, amikor megcsinálták a biopsziámat és természetesen altattak, utána pedig bent kellett maradnom éjszakára és csak reggel mehettem haza. Nem tudom, hogy aktuális-e még, de nekem a madarász utcai gyermekkórházban csinálták. 15/L
2015. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!