Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lidl-ben kapható gyerek téli...

Lidl-ben kapható gyerek téli csizma milyen minőségű lehet?

Figyelt kérdés
Tetszik, hogy az egész lábfej része vízálló gumiból van, de nem tudom érdemes-e megvenni?
2013. okt. 24. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most értem haza a Lidl-ből, és vettem egyet a fiamnak. A lábfej része vízálló gumi, belül jó béléses. Jónak tűnik, és itt szinte mindenki kettesével vette. Szóval ha nem lenne jó, akkor szerintem más sem vette volna, meg persze én sem.
2013. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindenkép veszek egyett a kisebbik fiamnak ,én szeretem a lidl ruhákat,cipöket olcsok és jok tavaly is vetem ott téli csizmát gyerekeimnek és nem ment tönkre .
2013. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is vettem reggel egyet a fiamnak,nagyon melegnek,és jónak tűnik.annyira tetszett neki,hogy az oviban már a kocsiban felvette,és abban kellett hazajönni.nem néztek hülyének 25 fokban hótaposóban
2013. okt. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ma vettem a fiamnak. Bár még nem vettem soha a Lidl-ben lábbelit, de a ruhák minőségében nem csalódtam, bízom benne, hogy jó lesz. Vettem volna a lánykámnak is, de kisebb méretben nem volt. :(
2013. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül én is vettem tegnap egyet, jó meleg, és biztos nem ázik be. A talpát talán picit túl merevnek tartom, de a fiamat nem zavarja, futkározik benne simán.
2013. okt. 25. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!