Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom rendszeresen bepötty...

Kislányom rendszeresen bepöttyösödik, de az allergia vizsgálat negatív lett. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mi úgy tapasztaltuk,hogy mikor tojást "töményen" (rántotta,bundás kenyér...) eszik akkor lesz főleg a hasa csupa egybefüggő pöttyös felület,ami viszket is neki. 3éves,vérből allergia vizsgálatot csináltak és minden rendben,semmire sem allergiás(tojásra sem),csak egy lett pozitív(aranyhörcsög,a környéken sincs) de az is minimális. Mitől lehet mindig pöttyös?
2008. júl. 7. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

En koraszulott voltam es csak ennyi latszik ratam ,hogy:alargias nem vagyok semmire(!!!)de a tojastol egybol kicsattanok(ilyen a sogornom is),a kakaotol ha nagyon eros vagy barmilyen olajos magvaktol pl.tokmag pisztacia szotyi...mig kisebb voltam a szoros gyumolcsoktol is tele voltam pottyel pl barack es meg az eper pici szorszalai is kicsattantak rajtam.

Most mara maradt a tojas es az olajos magvak...a tobbit kinottem.

Szerintem nem kell aggodj,ha dokinal is voltatok.Nem kell ahhoz koraszulottnek lenni,h erzekeny legyen bizonyos dolgokra.

2008. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!