Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen trambulint vegyek 2,5...

Milyen trambulint vegyek 2,5 éves örökmozgómnak beltéri használatra? Szerette, használta a gyereked? Mire kell figyelnem vásárláskor?

Figyelt kérdés
Értem itt a méreteket, ne legyen használhatatlanul kicsi, de túl nagy sem, mert szobában lesz.

2013. okt. 29. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk benti trambulint, de szerintem is és a gyerek szerint is tök unalmas volt. (kb. 1 méteres átmérő és a földtől 20cm re van) Szomszédnak van bentije az olyan 1.8m átmérő, földtől 60cm és háló veszi körbe, na az már jobb, de az sem az igazi, egy gyereknek éppen jó) Amit vennék (vettünk is) bordásfal, kötél létra, textil alagút, nagy labda, tölcsér (az nincs).
2013. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönök más ötleteket, én sem vagyok biztos abban, hogy izgalmas ugrálni rajta, de próbálkozik az ember.
2013. okt. 29. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!