Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik lehetnek kisfiam kakijában...

Mik lehetnek kisfiam kakijában 1,5mm-es hajszálvékony sötét darabkák?

Figyelt kérdés

16 hónapos, kb 5 napja vettem észre, hogy a kakijában a fent leírt akármik vannak és sok van a kakijában.

Eszik rendesen, iszik rendesen. Mozgékony, vidám, ugyanakkor minden éjszaka felébred, felsír fél 2, 3/4-ed 2-kor. Tejitalt adok neki és vissza alszik, reggel már 3/4-ed 6, 6-kor kel, megint tejital.

Lehet, hogy élősködő van a beleiben és annak a petéje és azért sír fel éjszaka, mert akkor fáj a hasa vagy mi? Egyáltalán milyen jelei vannak bélféregnek? MIk a tünetei?

Holnap 11kor van rendelés, kérünk székletmintához tégelyt, mert nyugtalanít.


2013. nov. 3. 23:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha férges lenne, akkor éjszaka a végbélnyílása körül lennének, mert oda mennek ki párzani.
2013. nov. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A banántól szokott ilyen lenni a kaki.
2013. nov. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

banán... ;)


féreg az nem sötét, világos izék lennének.

2013. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is egyből a banán jutott eszembe :))).

Először én is gondoltam mindenre ám... De nyugi. A férgek nem ilyenek.

2013. nov. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Banán, vagy akár sütőtök.
2013. nov. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. 5 nap alatt miért nem vitted orvoshoz,ha ennyire nyugtalanit?

2. Nem irod,miket szokott enni,gondolom nem csak tejitalt?!

3. A bélféreg nem fekete,hanem fehér és általában mozog,mivel élőlény...

2013. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
banán
2013. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

A tejital banános, de hát az olyan kinézetű, mint a tejpor.

Tízóraira kifli, pogi ilyesmit eszik, reggel joghurtot danone görög kekszes a kedvence. Ebédre azt eszik amit mi pl. karfiol leves, főtt tészta husival, vagy húsleves csiga tésztával, rizs csirkemellel, meg még sok minden. Hát nem tudom. Konkrétan a banánt gyümölcsként ritkán eszi.

Mellesleg mivel hosszú hétvége volt a sürgősségire csak ezért nem akartam elvinni, szerintem elzavartak volna. Merthogy valaki itt azt írta, hogy miért nem vittem már el az orvoshoz. Mindig van itt aki túl okos és ossza az eszet. Az ilyen ember biztosan mindent tud és itt sosem kérdez csak válaszol. Igazából sok fórumon szoktam olvasgatni, de ez az egyetlen, ahol mindig van egy-egy olyan ember aki provokációt kezdeményez vagy lehurrog/kioktat másokat vagy nem a megfelelő hangnemben írja le véleményét.

2013. nov. 4. 12:42
 9/11 A kérdező kommentje:
ja még annyit hozzá tennék, hogy ha olyan tájékozott, hogy a bélféreg mozog, akkor azt is tudni kellene, hogy a már nem élő peték a széklettel távoznak és nem mozognak és ha valaki férges, akkor a székletben nem csak bélféreg látható mozgó állapotban. Na mindegy, ebből is látszik az okosság.
2013. nov. 4. 12:45
 10/11 anonim ***** válasza:

a már nem élő peték a széklettel távoznak és nem mozognak és ha valaki férges, akkor a székletben nem csak bélféreg látható mozgó állapotban. Na mindegy, ebből is látszik az okosság."

Mi vaaaaan??? A már nem élő peték?? Ugyan mibe haltak volna meg a peték??? És a pete is fehér, nem sötét! ÉS a pete nem hajszálvékony! JAjjjj,te ne okoskodj,mert olyan sötét vagy,mint az éjszaka!

2013. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!