Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy kis gyerek produkálhat...

Egy kis gyerek produkálhat hányást azért mert nem akar óvodába menni?

Figyelt kérdés
Lányom 3 éves reggel 4 órától fél nyolcig fél óránként kb hányt. Nem volt a gyomrában semmi úgy hogy csak vizet hányt. Szerintetek mit csináljak? Ma nem megy oviba el viszem dokihoz. Véleményeket várok vagy esetleg volt már valakinek a gyerekével ilyen?
2013. nov. 7. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:

igen

még lázat is !

2013. nov. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, az én lányom a külön szoba ellen így tiltakozott 3 évesen.
2013. nov. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Persze. Az én fiam úgy hisztizik, hogy 1 perc üvöltés után már öklendezik, utána gyorsan hány is. Naná, hogy az oviban is előadta a második héten, minden nap. Felhergeli magát.
2013. nov. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Én ált iskolás koromban vasárnap délután produkáltam mindig lázat és torokfájást, ami varázsütésre (hiányzás, orvoslátogatás után) hétfő délutánra elmúlt.

A hányás meg még felnőtteknél is előfordul stressz miatt... tapasztalat :(.

2013. nov. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát remélem nem sokáig tart majd mert első 2 hétben tök jól beszokott. Az után kezdődtek a gondok.
2013. nov. 7. 09:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam mikor családi napközibe járt ő sokszor rosszullétet tettetett.És szószerint sápadt is volt,amint elhoztam nem volt semmi baja.Meg érdekes módon mikor odajárt állandóan beteg volt.Kiderült a gondozónő durva volt vele :( Már ovis március vége óta, viccesen mondta itt is bal lábbal kelés után,hogy nem akarok oviba menni mert beteg vagyok (tudja,hogy itthon kell maradni ha beteg) és kérdeztem mi fáj hol fáj.Sehol vigyorogva :)Nem is volt utána gond :)De ide szeret járni.
2013. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!