Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek gáz egy 4 éves...

Szerintetek gáz egy 4 éves fiúnak lego babaházat venni karácsonyra?

Figyelt kérdés

Imádja az autó és vonat pályákat ill. általában minden járművet. De van neki belőle kis millió. Sőt most karácsonyra is fog ilyesmiket kapni a családtól. Azt vettem észre, hogy ha olyan helyen vagyunk, ahol van babaház (pl. játszóház, vagy lányos ismerős), rögtön beleveti magát a játékba és alig lehet belőle kizökkenteni. Szóval arra gondoltam, talán vehetnénk neki. És azért lego duplot, mert van neki egy csomó (farm, járművek, kockák), amikkel össze is építheti.

Kicsit tartok tőle, hogy mit szól a család, hogy lányos játékot veszünk a fiunknak. Szerintetek?


2013. nov. 11. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
:) Nekünk lányunk van. És vettünk neki autókat, buszokat, pisztolyt is.. hisz azok is érdeklik (a millió baba mellett). de én nem karácsonyra vettem neki a fiús játékokat, hanem csak úgy.. :) Karácsonyra azért lányos játékot kapott. De szerintem nincs ezzel se semmi baj, ha karácsonyra vesztek neki ilyesmit.
2013. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A fiam 3,5 eves, marciusban lesz 4. Ugyanigy vagyunk, mint ti, o is mindenhil jatszik a babahazzal. Epiti, berndezi, stb. Mi is nagy lego-duplo fanok vagyunk. Van egy 2 eves kislanyom is es en js az nagy duplo babahazat neztem ki nekik. :-) elsosorban a fiamnak, mert o mar tudna vele rendesen jatszni. De hivatalosan nalunk a lany kapja, de kozos lesz. Szoval szerintem nagyon jo otlet, nem kell folglalkozni azzal, hogy rozsaszin a haz. Ezzel sok mast is epithet, kreativ, nem csak egy sima haz. Szerintem nagyon jo otlet!
2013. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mégis mennyire lányos?

[link]

Ilyet ne, de egy ilyet nyugodtan:

[link]

2013. nov. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Vilcsianyuja ***** válasza:
Azzal ne foglalkozz, hogy a család mit gondol majd, viszont biztosan örülne a fiad, ha lányos ajándékot kapna? Egy dolog babaházakkal játszani hébe-hóba és másik dolog "birtokolni". Egy 4 éves gyereknek már konkrét elképzelései vannak a "pasis" és "csajos" játékokról. Inkább valami semleges színű házban-farmban gondolkodj szerintem, vagy egy építőkészletben, aztán építsen magának házat a gyerkőc. De rózsaszínes-cukiságos babaházat semmiképp nem vennék. Lehet, hogy rosszul képzelem el, milyen a duplo babaház, belinkelnéd esetleg, hogy mire gondoltál?
2013. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát, valóban elég rózsaszínes, de mivel van sok legója (pl. egy nagy piros farm épület is) variálhatja hogy ne legyen annyira lányos. Még ezt át gondolom.

[link]

2013. nov. 11. 23:04
 6/18 A kérdező kommentje:

Ezzel a farmmal variálva szerintem nem olyan vészes.

[link]

2013. nov. 11. 23:08
 7/18 A kérdező kommentje:
Most vettem észre a 3. válaszoló linkjeit. A lego creator valóban elég fiús, de nekünk még csak duplónk van.
2013. nov. 11. 23:11
 8/18 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy mit gondol a család, az a lényeg, hogy a gyereknek legyen jó. Ha szereti, akkor vedd meg neki. Én állandóan a bátyám autóival játszottam, azokat gurigattam, mégis rendes családanya lettem, ferde hajlamok nélkül. :-)
2013. nov. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen elolvastam, csak példának linkeltem.

Szerintem is farmos legyen.

[link]

De ez a kórház nagyobb, szóval ha eközül a 2 közül kéne választani, a kórházat javasolnám.

2013. nov. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is 4 éves. Én megvenném neki, mert a fiam is szeret ilyenekkel játszani.

Tavaly szülinapjára egy babakonyhát kapott, többen megkérdezték, hogy fiúnak miért veszünk konyhát, egyszerű mert szeret főzni!!

2013. nov. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!