Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ti adtok/adnátok...

Anyukák, ti adtok/adnátok olyan ruhát a gyereketekre, ami nektek személy szerint nem tetszik?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 16:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nekünk még csak másfél éves a lányunk, tehát ő még nem választ magának. Később, ha megtetszik neki valami és szeretné majd, akkor ésszerű határok között meg fogom neki venni, még akkor is ha nem teljesen egyezik majd az ízlésünk. Más véleménye viszont nem szempont (persze az apja kivétel). Csak azért nem adnám rá, mert más azt mondja, hogy jól áll neki.
2013. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha a gyereknek tetszik, és nem tudom más irányba terelni akkor igen, ráadnám. Mi sok ruhát kapunk unokatesóktól, nálunk inkább az a gond, hogy sok szép ruhát kap ami neki nem tetszik és nem is tudom ráadni. Illetve nem vállalom azt a balhét miatta gyerekkel, mert szerintem nem éri meg. Akkor hordja a másikat, csak így kisebb a készlet.
2013. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem ,volt már olyan polo ami nem tetszet azt nem adtam rá.
2013. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!