Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kukac feltépés megint?

Kukac feltépés megint?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 éves 2-szer volt feltépve a kukaca letapadás miatt, elsőnek tűvel, majd 1,5 hónap múlva visszatapadt akkor már csak kézzel. Most megint eltelt 1,5 hónap és a tövénél megint visszatapadt. Azt hozzáteszem, hogy minden este hátra van húzva és megmosva. Mit tanácsoltok?
2013. nov. 27. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem hagyd békén.

Az én fiam most 12 éves, sose volt neki feltépve (mindig elsunnyogtuk) és szépen magától levált neki. Még egy kb. fél cm-es darabon van rajta, de a többi teljesen úgy alakult, ahogy kell.

Időnként begyűlt neki alatta a genny, aztán utána szépen fokozatosan magától levált.

2013. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 JnéHN ***** válasza:
53%

Teljesen szobatiszta már? Mert az sokat számít. Nekünk 3 éves elmúlt mikor megcsináltattuk. Minden este kamillás vízben fürdött és aztán olívaolajjal kentük a fütyit, mert az megakadályozta, hogy visszatapadjon. Meg minden pisilés után lemostuk kamillával.

A testvéremnek is le volt tapadva. Felnőtt volt, mikor felszedték neki. Azt mondta az urológus, hogyha szex közben szakad fel, akkor nagy baj lehet. Megcsinálták neki, de rosszabbul viselte, mint a kicsi fiam.

Szóval szerintem ha teljesen szobatiszta, akkor csináltassátok meg újra.

2013. nov. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kisfiam 4 éves, még egy icipicit le van tapadva az egyik "széle", de senki nem piszkálja neki.

az orvos mindig megnézi és mindig megjegyzi, hogy szépen lassan halad a dolog úgyhogy nem bántjuk.

2,5 évesen, ha már 2x visszatapadt, én biztos nem tenném ki felesleges fájdalomnak. majd 1-2 év múlva...

2013. nov. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez a téma egy idegbaj, senkit nem áll szándékomban megbántani, de ez a hülyeség már szinte csak Magyarországon téma. Mint egy előttem szóló is írta 6-7-8 éves korra magától megoldódik és világ-szerte a normális orvosok ezzel tisztában is vannak, viszont itthon sajnos még mindig vannak bizonyos orvosok akik bizonyára kb. 20db továbbképzést kihagytak életük folyamán, mivel még mindig nekiesnének szegény 1-2-3 éves gyerekeknek. Beszéltem ez ügyben egy urológus professzorral akinek az elmondása szerint sajnos 80%-ban női orvosok követik el ezt a kicsinek tűnő, ámbár a gyerek későbbi életére nézve igen szarvas hibát.

Emellett sajnos az is baj, hogy a magyar anyukák is túlságosan szeretik ezt a témát. Tisztelet a kivételnek.

El a kezekkel a kukitól!!!!! A természet megoldja!

2014. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!