Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mint tennétek, himlős...

Ti mint tennétek, himlős lettem? Négy éves kisfiam még nem volt, és beoltva sincs, vinnétek így oviba?

Figyelt kérdés
Mivel nagyon nagy az esély hogy elkaphatja, félek ha beviszem oviba, lefertőzzük az egész ovit.Tanácstalan vagyok.És rajta mikor várható hogy megjelenik?
2013. dec. 4. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik himlő?
2013. dec. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bárányhimlő
2013. dec. 4. 10:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy Te is az oviban szedted össze? Én egyébként nem vinném oviba, nem tudom, hogy mennyi a lappangási ideje ennek, mert én sem voltam bárányhimlős, de ha a kisfiad nem kapta el, akkor nagyszülőkhöz költöztetném addig amíg fertőzöl. Már ha megoldható.
2013. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 hét a lappangása, ami alatt már fertőzhet. Etikusabb kivenni a gyereket, de kérdés, hogy meg tudod-e oldani a legrosszabb forgatókönyv szerint akár egy hónapra.
2013. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2 hét lappangás.. Az ővodát hívd fel, jelezd, nek, szerintem már végigfertőzted, és talán tényleg te is ott kaptad meg.,. A kisfiadnak pedigbjobb a most kapja meg, neki egyszerűbb lesz mint neked...

2 héten belül varható...

2013. dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, csak pont így a mikulásos, karácsonyi időszakban olyan rossz.Megoldató hogy itthon maradjon.
2013. dec. 4. 10:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocs a hibákért...


(Amúgy amikor én voltam gyerek, akkor mindenkit hoztak hozzánk, hogy kicsinel megkapják...unokanővérem persze "csak" rózsahimlős lett, a bárányhimlőt nem kapta el, de mi sem a rózsát tőle...a mumpsz is sak engem tisztelt meg, senki más nem kapta el...

2013. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az oviban nincs himlő, mi nem hiszem hogy lefertőztünk valakit az oviban, mert a fiam beteg volt(más jellegű)az elmúlt időszakban, így nem volt oviban mikor én is lebetegedtem.
2013. dec. 4. 10:40
 9/10 A kérdező kommentje:
És lehet hogy nem kapja el?Van rá reális esély?
2013. dec. 4. 10:41
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet boltban szedtem össze, szerencsétlen módon.
2013. dec. 4. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!