Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit eszik két évesetek?...

Mit eszik két évesetek? Reggelire tízóraira ebédre.

Figyelt kérdés
Kap e csokoládét , kekszet...?
2013. dec. 31. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
10-11 hónapos kora óta mindent, amit a család is eszik. Csokoládét már régen kap, igaz csak egy-egy darabot evés után.
2013. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rántotta, bundáskenyér, felvágott, péksütemény, zöldségek, gyümölcs, tejbegríz, palacsinta, joghurt, kefír, tejszelet, gabonapehely, melegszendvics, pizza. Kekszet kap, általában teljes kiőrlésűt, mert mi is azt esszük. Csokit is kap, minden nap egy kicsit, ha szépen evett.
2013. dec. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gabszem ***** válasza:
23hos kislany. reggeli: 220 ml tej (kakao vagy macikávéval) utána mást nem igen eszik esetleg 1-2 falatot az én szendvicsemből, hétvégén rántotta vagy bundáskenyér. ebédre azt amit mi, szereti a főzelékeket, pörit, rántott husit, sült krumplit, pizzát, meleg szenyót. túró rudit szokott kapni meg joghurtot nasinak. kekszet nem eszünk esetleg kukit néha. csokit ritkán.
2013. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Reggel kakaó kb 2,5dl,hétköznap egy kis kenyér,de van,hogy semmi a bölcsiben úgyis reggelizik,tízóraizik,ebédel.Kb 11 hónapos korától ugyanazt eszi amit mi,most 2,5 éves.Kap csokit és kekszet is mértékkel,és jó minőségűt,nem mindennap,de azért rendszeresen van egy kis desszert.
2013. dec. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És vacsira?
2014. jan. 1. 22:10
 6/8 anonim válasza:
Szia! Kislányom most töltötte a 2 évet, Ma reggelire sonkás sajtos szendvicset kapott paradicsommal és paprikával, mellé narancslevet. tízóraira általában valami gyümölcsöt adok neki, és győri édes zabfalatokat 2-3at. (függ attól is milyen éhes) Általában ásványvizet adok neki napközben, vagy limonádét, cukros üdítőket nem szeretek neki gyakran adni. teákat csinálok neki mézzel:) Ebédre azt eszi általában amit mi, de figyelembe veszem hogy ő és a párom mit szeret. Ma paradicsom leves volt rizses husival (vagyis rizibizivel). Igyekszem a főbb étkezésekhez zöldséget adni neki, úgyhogy ma ubit evett ebéd mellé. Általában adok neki ebéd után csokis müzlit, vagy kinder tejszeletet, de nem visszük túlzásba. Ma nem adtam neki ebéd után mert kakaós csiga lesz uzsira. Vacsorára szalámis szendvicset adok majd neki szerintem, azt még nem tudom, van hogy külön kér valamit amit enni szeretne, de valószínűleg szalámis szendvicset fogok zöldséggel. remélem tudtam segíteni.
2014. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

23 hónapos és 12,5kg-os 87cm-es a lányunk: reggelire: 200 ml kakaó (néha kér még). 1-2 virsli, eszik a rántottámból, néha sokat is, eszik egy kis sajtot. A péksütikért nincs nagyon oda, max a bundáskenyérért. Ha valami műzlit eszek, abból kunyerál, de ha csak azt kapna, nem lenne boldog.

Tízórai, uzsi: joghurt, tejfölös túró, gyümölcs.

Ebéd: amit mi, szerencsére nem válogat, jöhet főzelék, tésztaféle, és hús is, ez utóbbit tényleg jóízűen eszi.


Nem eszik óriási adagokat, de látszik, hogy nem éhes már utána.


Csokit ritkán kap, nasinak elvan egy kis sajttal, fura de jobban is szereti a sósat. Kekszet akkor kap, ha sütöttem, de ennél is úgy van, hogy az édes keksznél jobban szereti a pogácsámat.

2014. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es vagyok: inni vagy vizet kap, vagy teát citrommal, cukor nélkül. Most télen hársfateát akácmézzel. Kis megelőzés.

Szénsavas üdítőt mi nem iszunk, így azt nem ismeri.

2014. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!