Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki adott gyerekének guttalaxo...

Aki adott gyerekének guttalaxot székrekedésre leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én adtam... nem tudom mennyi idős gyermekről beszélünk, nekem már nagyobb lányom van... neki 6-7 cseppet szoktam adni, az rendesen kipucolja ha már napok óta nem tudott elmenni wc-re... kisebbnél 3-4 cseppnél nem adnék többet, mert akkor egész nap menni fog a hasa tőle :) és mindenképp este lefekvés előtt kell beadni neki, mert kell 10 óra mire hat, és akkor pont reggelre lesz széklete... ha reggel vagy délután adod be, akkor esetleg az egész éjszakát is ezzel töltenétek el...
2014. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2014. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
4 éves a kislányom tegnap este 9-kor adtam neki 5 cseppet.Reggel úgy kelt,hogy fáj a hasa,de azóta sem kakilt:( csak szenved:(
2014. jan. 10. 09:39
 4/13 A kérdező kommentje:
3 napja nem kakilt amúgy.Kedves első neked mennyi idős gyermeked?Ha beadod neki sokszor szokott menni a hasa tőle?Egész nap szenvedni fog szegénykém?
2014. jan. 10. 09:41
 5/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Négy évesnek én is adtam párszor, igaz, csak 3-4 cseppet. Nálunk bevált, de nem 100 %-osan, így áttértem a Glicerin-Teva végbélkúpra, ebből is elég a fele. Egy évig szenvedtünk ezzel a dologgal, szerencsére elmúlt.
2014. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves 2.,és nem fájt a gyereknek a hasa?Szegénykém reggeltől a bilin ül,és mondja,hogy fáj a hasa,de semmi:(((
2014. jan. 10. 09:58
 7/13 anonim ***** válasza:
De, igen, nagyon sokat fájt a hasa. Volt, hogy az óvodából haza kellett hoznom ebéd előtt, mert annyira sírt. Itthon aztán mégis este lett, mire végre sikerült kakilnia. Azért volt jó a kúp, mert könnyebben kijött vele a széklet, amivel sokszor napokig szenvedett és kőkemény volt.
2014. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem 13 éves... és igen többször is volt széklete másnap... 4 évesnél elégnek kell lennie a 3-4 cseppnek... csodálkozom, hogy reggelre nem volt szegényemnek rögtön :/ mert a lányom ilyenkor már hajnal 6-7 felé ezzel kel, hogy mennie is kell... és rendesen fellazította neki... inkább "görcsöktől" ami hasmenésnél van amiatt fájt a hasa.. azért nem mert nem tudott tőle elmenni... 4 évesnél amúgy tényleg jó ötlet a kúp, gyorsabban hat... azóta volt eredmény? mert láttam hogy délelőtt válaszoltál... "1"
2014. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos még azóta sem kakilt:(,de már a hasa sem fáj.Egyszer mondta délután,hogy fáj a hasa,de nem kakilt.
2014. jan. 10. 16:48
 10/13 A kérdező kommentje:
Na meglett az eredmény volt már 2* széklete.Másodszor már hígabb volt.Kiváncsi leszek lesz e még.Ilyenkor ti adtátok minden nap vagy csak időközönként?
2014. jan. 10. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!