Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviba késsel-villával esznek...

Oviba késsel-villával esznek a gyerekek, vagy fel van vágva nekik a husi stb, és csak villával kell?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat ez ovitol, ovonotol fugg. En ovoneni vagyok nalam a kicsiknek es akozepsosoknek fel van vagva a husi. A nagyoknak mar szoktam kest is adni es egyenkent segitek nekik. Az ugyesebb kozepsosok is probalkozhatnak.
2014. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Nekem 4 éves iker lányaim vannak.Most fogjunk kezdeni az ovit.Az az igazság,hogy én eddig nem is nagyon adtam nekik kést,de most egy pár napja próbálkozunk,tetszik nekik,de nem igazán megy nekik.
2014. febr. 2. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A mi ovinkban már kis kortól tanítják a késsel villával evést.
2014. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Két ovit megjártunk, a kiscsoportosoknak kanalat adnak, azzal esznek mindent. Aki ügyesebb, annak adnak villát.

Ezt nem is értem, mert nekem mindkét gyerekem előbb tanult meg villával enni mint kanállal.

2014. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mentek a zöld kezek:)
2014. febr. 3. 09:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem adnak kést még a nagycsoportosoknak sem, pedig szerintem kellene, tompa végű étkező kést.
2014. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző, pedig kellene, hogy ha beszól az óvónéni, le tudják szúrni. ;)

Egyébként tényleg középső csopitól már lehet próbálkozni. Na nem leszúrással. :))

2014. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, tompa késsel jobban fáj a leszúrás, de azért ennyire nem haragszunk az ónénire :) És az a fura, hogy az ovi nevelési programjában benne van, hogy nacsopisok késsel esznek... na persze... Mondjuk nálunk legalább van villa, nemcsak kanál. És otthon is bénázgat már késsel :)
2014. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szívesen étkeznék villáBAN.
2014. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!