Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pulóver felvétel tanítása,...

Pulóver felvétel tanítása, hogyan?

Figyelt kérdés
Lehet nevetséges kérdés, de mi a jobb, melyik a könnyebb, ha először a kezeit teszi bele, aztán a fejét vagy fordítva? Hány éves gyereknek érdemes már elkezdeni tanítani?
2014. febr. 11. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

én úgy tanítottam neki, hogy először a fejét dugja át, de semmi sikerül, nem is akart próbálkozni mert kudarc volt az egész.

most 4 éves, már hónapok óta ő veszi fel a felsőit is, nem tudom hogy jött rá a neki legjobb technikára, de aranyos mikor vergődik a pólóba fél percig.

először a kezét dugja be, de csak a mellkas részig, majd a fejére húzza és úgy próbálja megtalálni a 3 lyukat :D

2014. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tanítottam nekik, hogy a fejét dugja be először, szerintem így könnyebb.
2014. febr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tanítottam sehogy, magától jött rá, gondolom megfigyelte ahogy én ráadom. Úgy 3 éves lehetett. De hol így csinálja, hol úgy.
2014. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fejet dugja bele, aztan a kezeit, 2 eves koratol igy veszi fel. Abban meg segiteni kell, hogy ne legyen forditva rajta. Magatol kezdte, bar mar nagyon regota csak a fejere huztam ra a pulovert, aztan hagytam probalkozni
2014. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!