Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 évesen elkaphatta a 3...

3,5 évesen elkaphatta a 3 napos lázat a gyerekem?

Figyelt kérdés
Bár még csak a 2. napnál tartunk (péntek este kezdődött), tehát nem pöttyös, de azt olvastam itt a neten, hogy ezt csak 2 éves korig szokták elkapni a gyerekek... Holnap megyünk a dokihoz, de addig is jó lenne megnyugodnom.
2014. febr. 16. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem hallottam erről a 2 éves korig dologról,nekem mindkettő utána kapta el.


Jobbulást!

2014. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
én egyáltalán a 3 napos lázról nem hallottam még... komolyan kérdezem mi ez? "tehát nem pöttyös" pöttyökkel is jár? milyen betegség ez?
2014. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem addig kaphatják el, hanem addig át szoktak esni rajta.

ez olyan tipikus első betegség, babakorban...

ha nem esett át rajta, akkor simán lehet az.

2014. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nalunk 10 honaposan esett at ezen december elejen. 3 napig tart a laz irto magas. 39 fok ala nem birtam vinni neki csak kin keserves szenvedessel. Semmi mas baja nincs a gyereknek csak az h lazas. Nekunk is azt mondta a doki h kb 2 korig altalaban ezen atesnek. A lanyom nem pattogott ki vegkepp. Nekunk atnezte a doki a torkat, fulet, vert vett tole van-e gyulladas a szervezeteben, de nem volt semmi. Lazcsillapitas, ennyi volt a feladat. 3.napra mar csak hoemelkedese volt es utana mint akit elvagtak. Ilyen van. En ae szoktam minden hulyesegnek bedolni, meg sok mindenen en is csak xsodalkozok, de ilyen tenyleg van. Ha nem esik at rajta a gyerek, en se tudnek rola.
2014. febr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nalunk is volt magas laz(39fok), de megfazas miatt, mint kiderult. Persze az orvos azt mondta menjunk haza majd elmulik, csak egy virus. Szoval erdemes megnezetni a vizeletet, foleg ha kislany.

Nalunk meg nem volt ilyen 3napos laz, semmi indok nelkul,nem is hallottam rola,pedig 3.5eves a lanyom.


Egyebkent hetvegere en is elkaptam valamit ami nagy lazzal jar es semmi tunet, majd masodik nap kicsit ment a hasam, de az nem volt veszes, inkabb a laz es rossz kozerzet.

Ugy tunik most valoban van ilyen virus.

Jobbulast Nektek!

2014. febr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!