Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mira baby gyógyvizet hogyan...

Mira baby gyógyvizet hogyan kell adagolni?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni, mert a kislányom kb. 3 hete küszködik a székrekedéssel. Most 2,5 éves eddig sohasem volt székrekedése, de most nem tudom, hogy mitől alakult ez ki. Ugyanazt eszi, rostosat, gyümölcsöt, zöldséget és kb. másfél litert naponta. Mindennap van kaki, de csak éppenhogy egy pici nyúlbogyónyi. Nagyon szenved, már meggörnyedve jár, emelgeti a lábait, sír, hogy vegyem ki. A szívem szakad meg!!! Vettem Mira babyt, de csak holnap reggel éhgyomorra tudom adni neki, addig is most kapott egy Activiát, meg 100%-os almalét, az eddig mindig meghajtotta. Nagyon kemény a pocakja, de nem hagyja, hogy kicsit masszírozzam és már leülni sem tud, annyira nyomja neki :-( A gyógyvízre az van ráírva, hogy életkortól függően 0,5 -1.5 dl, de pontosabb adagolás nincs rajta. Nem akarok sem túl sokat, sem pedig keveset adni neki, ezért kérek segítséget.
2014. febr. 21. 15:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!