Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Vitacolan, vagy más étvágyja...

A Vitacolan, vagy más étvágyjavító ér valamit? Ajánlanátok valamit, ami hatásos?

Figyelt kérdés

Még nem próbáltunk semmi ilyesmit, csak mostanában vettem észre, hogy elég keveseket eszik a gyerek. (2,5 éves, lány) Ez máskor is előfordult, de akkor csak napokig, most meg már talán 2-3 hete tart. Egész nap mondogatja, hogy éhes, de alig van valami, amit elfogad. A reggeli tej, a délutáni puding és még néhány kedvenc étel kivételével mindent visszautasít. Még gyümölcsöt sem nagyon akar enni. Általában nem eszik édességet. Bár most azt is bevezettem ,hogy ha megeszik valamit, akkor jutalomból kap valamit a mikulás csomagból, de csak valami apróságot: pl 1 db pez cukorka. De ez sem nagyon ösztönzi. Lehet, hogy csak a dackorszak miatt ilyen, hogy válogat és mindent visszautasít?

Az a furcsa, hogy eddig én válaszoltam az étvágytalansággal kapcsolatos kérdésekre, de az eddigi praktikáim csődöt mondtak. Szóval ezért gondoltam valami hatásos étvágyjavítóra. Szerintetek?


2009. dec. 11. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Vitacolan-t adok a kislányomnak vitaminként, de egyáltalán nem jobb tőle az étvágya. Szóval ez nem biztos, hogy segt.
2009. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
segt=segít :)
2009. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiamnak használt a Vitacolan. Csak aztán beszáradt az üveg, és nem tudtam kinyitni, elég bénán van megolva.
2009. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ma vettem Vitacolant, tényleg elég sűrű, ragacsos. Ha az étvágyára nem is lesz jó legalább a vitaminokat pótolja.
2009. dec. 12. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!