Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van a gyermekednek valamilyen...

Van a gyermekednek valamilyen furcsa szokása, rigolyája, "dilije"? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 10:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
5 éves. Rendszerint hónapokig képest ugyanazt lerajzolni egymilliószor, különféle mintákkal és kivitelben, úgy, hogy szinte mást nem is rajzol (állítása szerint nem tud). Aztán fél év múlva átáll egy másik áldozatra, és azt kezdi variálni.
2014. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 kíváncsicska ***** válasza:

Van egy nagyon rossz szokása, vagyis több de én ezt nagyon utálom.A fülemet, fülbevalómat piszkálja, de ezt szinte csecsemő kora óta.Néha beleakasztja az ujját a fülbevalómba, és szinte megtépi.Mindezt már csak akkor, ha nagyon fáradt.Őt ez nyugtatja meg :(

No meg már most rágja a körmét ':(

2014. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 kíváncsicska ***** válasza:
bocsi lemaradt 2,5 éves
2014. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Csak kék színű cumisuvegbol hajlandó inni :-). 20 hónapos lesz holnap.
2014. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
4 éves, és gyűjteni kell a levágott körömdabjait.
2014. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

5ös válaszoló, fúj, ez nagyon undi :D de ugye nem rakod el? :D


enyém ha fáradt, a kispárnája sarkát rágja :( már 4 huzatot annyira szétrágott, hogy ki kellett dobni, de ez még hagyján, 2 naponta mosom, mert büdös lesz a sok nyáltól ami éjszaka berohad a párna huzatába :/ persze sír ha kimosom mert csak azzal tud elaludni :/

2014. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

hát igen a körömrágás igen csúnya szokás.. Sajnos még a mai napig nem tudtam leszoktatni a fiamat róla.

Kiegyensúlyozott kölök, kitűnő tanuló, okoska. De sajnos ideges típus. "matek házi túllépi az 5 percet lerágja a körmét" ezért együtt leckézünk. Sajnos nem lehetek mindig mellette, ezért a tanárjának is szóltam már, hogy ha látja akkor szóljon rá, így is történik.


10 éves

2014. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az utcán sétálva mondani kell neki az autók színét és márkáját (pedig már jobban tudja, mint én). Két évesen kezdődött ez nála, most 3 és fél.
2014. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Kislányom 6 éves, imádja a lovakat, ezért otthon is szinte mindig azt játssza. Mindezt úgy, hogy négykézláb mászik és nyihog hozzá. :) Már próbáltam "lebeszélni", hogy bőrkeményedés lesz a térdeden, de akkor is mászik.
2014. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5éves,mióta szobatiszta azóta a cserepes viragokba pisil,amik lent-vannak a földön.Tudom,nagyon durva
2014. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!