Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen IGAZI multivitamint és...

Milyen IGAZI multivitamint és omega3-at adjak a 6 évesemnek? A legnagyobb nyugalommal elkezdtem adni neki a Supradyn m. vit+omega3-at, és nincs benne D vitamin (se). Ahhoz képest, hogy milyen kutya drága, azt hittem, valami jó cucc.

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Inkább valódi vitaminokat tartalmazó ételeket adj neki, ne ilyen művacakot. Ezek csak a gyártót és a gyógyszertárakat gazdagítják.
2014. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak c-vitamint és eskimo kidset( ebben van d-vitamin) adok. Ezek mellet sok zöldséget és gyümökcsöt fogyasztunk. Mű vitaminokkal nem tömöm a gyerekeimet.
2014. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Jaj, hagyjátok már ezt a szöveget, hogy mű, szemét és csak a gyógyszergyárakat gazdagítom.

Nem eszi a gyerek a halat, alig eszik zöldséget, csak néhány fajta gyümölcsöt.

Nem jókedvemben, vagy lustaságból akarok kapszulát adni.

Kösz a semmit.

2014. márc. 9. 21:37
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az eskimo omega 3 tényleg nagyon jó. Esetleg Amway-ben van egy multivitamin az nagyon jó, vagy pedig a Flavin szirup vagy lekvár ami még természetes. Amúgy nagyon okosakat írkálnak akik a táplálékra esküsznek, csak épp ahhoz, hogy a napi vitamin szükséglet fedezve legyen, bio gyümölcsőből és zöldségből is napi szinten több kilót kelle megennie a gyereknek ami nyilván képtelenség. És ha nem bio, akkor inkább jobb is ha nem eszik sokat belőle, mert ki tudja mivel van utókezelve, génmódosítva a termék. Sajnos egy nagyvárosban igen nehéz vegyszer és mindenféle mentes alapanyagokhoz jutni, ha sikerül is akkor meg aranyárban van.
2014. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Virágpor, spirulina alga.
2014. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én multivitaminnál arra megyek(főleg ha rágótabletta!)hogy ne tartalmazzon aszpartámot.A multi tabs immuno nem tartalmaz,plusz van benne probiotikum is.

Amúgy szerintem is fontos a vitamin,de igaza van a korábbi válaszolóknak abban,hogy ma már nagy a verseny és legtöbbször a reklám/márka nagyobb mint a valós tartalom.

Szerintem ha mindenképpen egyfolytában szeretnél neki vitamint adni,akkor váltogasd.Nem kell hogy mindig kapjon omega 3-at,sem, illetve néha néha beiktathatsz egy béres csepp-c vitamin kúrát,mert ez is nagyon jó és nem csak vitaminokra,hanem ásványi anyagokra is szüksége van a szervezetnek!

De én is azt javaslom,hogy azért hagyj szüneteket,mert azért sok a vivőanyag ezekben a vitaminokban,ami szintén nem feltétlen jó.

2014. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én ezeket ajánlom, IGAZI vitaminok, nem szintetikus:


[link]

2014. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Virágpor, spirulina alga, őrölt lenmag, lenmagolaj.
2014. márc. 10. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Flavon Kids
2014. márc. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2014. márc. 10. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!