Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alex csempére rakható fürdőját...

Alex csempére rakható fürdőjátékok közül a sáros malac, meg a kutyus, mosogatós stb. amin eltűnik a folt, tényleg eltűnik? Vagy csak elhalványodik? Mennyire tetszik a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2014. ápr. 14. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk farmos és mosogatós van, kb. 1,5-2 éves kora óta, szereti még most is a 3,5 éves kisfiam.

A mosogatósnál a "piszok" a meleg víz hatására halványodik, majd eltűnik- ha teljesen víz éri, tehát ha mosogat vagy lenyomja a víz alá a tányért. Ha kitapasztja a kád szélére vagy csak lebeg, akkor "visszajön a kosz" ;) szerintem jó móka

2014. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tehát akkor teljesen eltűnik a folt ugye? Szép tiszták lesznek a tányérok ugye?

tényleg jó móka lenne, lehetne mosogatni :)

2014. ápr. 14. 17:12
 3/6 A kérdező kommentje:

melegvíz hatást úgy értesz ami fürdő meleg ugye?

Kicsit nehéz elképzelnem :)

2014. ápr. 14. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok ismét. Igen, a normál meleg fürdővíztől.

Polifoam jellegű anyagok, a tetején a színes rajzos rész valami más műanyag bevonat.

Egyébként az egyik fajta pont a jövő héttől, talán 22-től lesz akciós a rossmannban, olyan 2.300 Ft körül.

Mi nagyon szeretjük: a kisfiam mosogatni is, kipakolgatni is a kád oldalára és mindig más sztorikat talál ki hozzá.

2014. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a sáros kutyus volt. Ezeken a folt csak elhalványodott, nem tűnt el rendesen. Kíváncsiságból kipróbáltam melegebb-hidegebb vízzel is, és akkor sem. Pár hét után a belseje bepenészedett, látszott a nyíláson, hogy belül fekete lett. Így ki is dobtam őket. Nem ajánlom, drága is ráadásul. :(
2014. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor a sáros kutyákat elfelejtem, az volna a poén, hogy eltűnik a folt, de ha látszik még akkor bizony nem sok értelme van, de a mosogatóst megnézem akkor.

Köszönöm nektek, ment a zöld kezecske!

2014. ápr. 15. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!