Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rody lovacskát mennyire...

Rody lovacskát mennyire szeretik a gyerekek 2 éves kor körül?

Figyelt kérdés

[link]


Láttam a vaterán is olcsóbbakat is, azon nem volt Rody felirat, nem tudom mi a különbség, akár játék szempontjából, akár tartósság, anyag stb.



2014. ápr. 14. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
22 hónapos a fiam, nekünk van ilyen (csacsi, nem márkás,de teljesen jó), szeret vele ugrálni a fiam. Mondjuk most épp azzal szórakozik, hogy átveti magát a csacsi fején.
2014. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

lakásba használjátok csak vagy utcán is?

mondjuk inkább itthon használnánk, a betonon biztos hamar kilyukadna.

Szőnyegen is lehet vele játszani?

2014. ápr. 14. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Lakásban használjuk. Használja mindenhol, szőnyegen, parkettán, kövön.
2014. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lakásban használjuk, nekünk Rody van, örököltük, kibírta mindkét gyerkőcömet és most továbbadjuk majd rokongyereknek. Tehát bitang tartós és elnyűhetetlen...

Az enyémek imádták, egészen kb 4-4,5 éve korukig napi szinten elő volt véve. Főleg akkor tett nagy szolgálatot, ha rossz idő miatt nem lehetett kimenni (van ilyen füles ugrálógömbünk is, de a Rody-t ezerszer jobban imádták).

Keresztfiamék amikor megkapták tőlünk a Rody-t, két fiú volt a családban, hatalmas kedvenc volt és nagy könnyebbség a sógornőmnek, most a negyedik gyerekük nyúzza és imádja töretlenül. Szerintem teljesen megéri a pénzt.

2014. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, elgondolkodom inkább az eredetin, bár ha olcsóbb a másik akkor talán ha mégsem játszik vele a gyerekem akkor kevésbé sajnálom, hogy megvettem :)

DE elvileg nagyon egészséges ezen ülni, ugrálni, ezért szeretném.

2014. ápr. 15. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!