Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Törésekben, zúzódásokban,...

Törésekben, zúzódásokban, kisebb balesetekben jártas anyukák? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kislányom két napja futtaban lefejelte az asztal sarkát, csúnya seb lett a szemöldöke között. Kesobb bedagadt az orrnyerge a szeme közötti részen. Igy az egész arca egy kicsit más lett, de mostanra mar enyhült azert kicsit. A kérdésem az lenne, hogy ugye teljesen elmúlik majd ez a duzzanat, nem fog igy maradni? Borogassam meg? Ha megerintem, akkor nem faj neki, nem panaszkodik egyáltalán, ő mar túl is van rajta. Vagy honnan tudom ha eltört? Meg sosem volt ilyen balesete, ezért nem tudom mi van ilyenkor. 5 éves.
2014. ápr. 19. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
ha továbbra is panaszkodik, hogy fáj, akkor orvoshoz kell menni.
2014. ápr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj neki, akkor biztosan nem tört el. El fog múlni borogatás nélkül is.
2014. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak bizonyos zúzódások, ahol a duzzanat nagyon hosszú idő után tűnik csak el. Kisöcsém annak idején beütette a homloka közepét, egy kb 5 cm átmérőjű duzzanat nőtt oda, és hónapokkal később múlt csak el. Olyan ismerősöm is van, ahol ugyan még kisebb, baba korban, de egy esés következtében behorpadt a feje (komolyan...nem tört), azt pedig évekkel később nőtte ki...
2014. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én idősebb korban zúztam meg az arcomat, nekem sem törött el semmim, de az orrnyergemen maradt egy hupli, amit csak műtéttel lehetne eltűntetni (az orvos azt mondta, hogy bokszoló orrom lett). Engem nem zavar, csak oldalról látszódik és csak akkor, ha nincs rajtam szemüveg. Ha újra fájlalná, vagy a dagadás színe nem változik, én azért megmutatnám egy orvosnak az ünnepek után, veszteni valótok nincs.
2014. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hat nem örülök amiket az utolsó két válaszadó irt, de reménykedem, hogy lassan elmúlik a dagadas, nem jó lenne ha igy maradna, mert kicsit elcsúfult az arca most, pedig olyan szép arca van. De történhetett volna nagyobb baj is, ha a szemével rohan bele mondjuk, de szerencse nem igy történt.
2014. ápr. 19. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!