Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 évessel érdemes elmenni a...

7 évessel érdemes elmenni a Planetáriumba?

Figyelt kérdés
Esetleg mondanátok olyan helyeket Pesten ahova érdemes elmenni egy ilyen korú gyerekkel? (mozi,cirkusz,állatkert kivételével)

#planetárium #gyerek programok
2014. ápr. 22. 18:30
 1/7 anonim válasza:
Szerintem igen. En a tesommal voltam azon ami ennek a korosztalynak ajanlott es nagyon tetszett neki. Parlament mellett van egy ugy jatzoter (a margit hid fele) oda is elvinnem a helyedben :)
2014. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Esetleg a Tropikárium. Én azt még 18 évesen is élveztem. :D
2014. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem 4-5 éves kortól már érdemes. Az enyémek nagyon élvezték.
2014. ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is 7 évesen vittük el a gyerekünket, nagyon tetszett neki, persze kicsiknek kiírt vetítést néztünk meg (ami mellesleg elég mókás volt, mert Halász Judit egy minimum 25 éve felvett szöveggel mutatta be a bolygókat, és hát azóta változott pl. a bolygók besorolása, de persze ez a gyerekeket nem zavarta).


A Pesten alatt Budapestet érted, vagy konkrétan Pestet? Ha a Duna mindkét oldalát, akkor én a Csodák Palotáját ajánlanám (bár elég hülye helyen van most), a Tropikárium ott van mellette, illetve szerintem jó móka a János-hegy környéke is: fogaskerekűvel fel a végállomásig, átsétálni a Normafához (ott rétesezés), majd tovább séta a János-hegyi kilátóhoz, majd a Libegővel le. (Alternatíva séta helyett: a fogastól gyermekvasúttal is el lehet menni a János-hegyhez. Ha a gyermek szereti, a vasút megáll egy erdei kalandpályánál, azt is be lehet iktatni.)

2014. ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Utolsó : csodák palotájába nem csak nagyobbak érdemes menni? vagy annyira nincs kihegyezni pl a fizikára? :)

Túra is jól hangzik amit leírtál, de mi vidéken lakunk szóval nálunk ez gyakorlatilag minden hétvégés program.. :) :)

2014. ápr. 29. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! A Csodák Palotájában épp az a lényeg, hogy nagyon látványosan, játékosan visz közelebb az olyan dolgokhoz, mint a fizika pl., nincs semmi „tanulásszaga”, és nem kell hozzá semmilyen előzetes ismeret.

Persze biztos vannak komolyabb ismereteket feltételező előadások, de az egész egy játszóház tulajdonképpen.


A fiammal 7 évesen beültünk egyébként egy „előadásra”, teljesen odavolt, kiment segíteni a srácnak a kísérlet elvégzésében, nagyon tetszett neki.

2014. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A plantariumban tudnam ajanlani a Süni es a csillagok cimü elöadast elsökent, vagy a Nap es csaladjat. Az elsö olyan mint egy mesefilm, es megismerteti a gyerekeket az alapvetö csillagaszati, földrajzi fogalmakkal. Egyebkent allatkert, fövarosi nagycirkusz, babszinhaz, szinhazi gyerekelöadasok, gyerekmusical... Van sok lehetöseg, függ az erdeklödesi köretöl is, de erdemes több helyre elvinni, hogy lasd mi az ami igazan megragadja.
2015. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!