Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Laevolac 3,5 évesnek?

Laevolac 3,5 évesnek?

Figyelt kérdés
Vettem, mert nagyon szorulásos a kisfiam. A kérdés, hogy reggel vagy este adjam neki? És mikor fejti ki a hatását? És hány napig adjam?
2014. ápr. 25. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Reggel éhgyomorra a legjobb, egy pici vízzel felhígítva.

Én egy-két napig szoktam adni, amíg helyre nem áll a rend.

2014. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És muszáj vízzel higítani. Én most kb 7 ml-t adtam a kisfiamnak, simán megitta, nem mondta, hogy rossz lenne.
2014. ápr. 25. 21:51
 3/9 anonim ***** válasza:

ha este adod akkor majd éjszaka gubbaszt a wc-n... 2-3 órán belül hat.

én a reggeli tejbe szoktam beletenni, úgy a tuti :D

betegtájékoztató is vízbe vagy tejbe higítva írja gyereknek úgy emlékszem.

első nap 10ml-t, utána pár napig 5 ml-t szoktam adni. egy egyhetes kúra hónapokra rendbeteszi a pocakját

2014. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor a ma éjszakánknak annyi:-(

Köszönöm a választ.

2014. ápr. 25. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy annyi az éjszakátoknak, én jártam már úgy vele, hogy nem hatott... De tényleg jobb reggel adni, főleg amiatt, hogy ne az alvását zavarja meg.
2014. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, lemaradt, én nem hígítottam semmivel, amikor mi használtuk.
2014. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en adtam reggel es este is a lanyomnak es igy se volt gond ejjel, lehet siman aludni fog. Nem fontos a higitas, de utanna sokat kellene innia, nem csak egy ket kortyot.
2014. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elolvastam most alaposan a tájékoztatót. Lehet higítva is és simán higítás nélkül is adni.


Köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 25. 22:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a háziorvosunk,hogy mindig este adjam,és így reggelre hat.Szerintem ez gyerekfüggő,hogy kinek mikor hat ki kell tapasztalni.Én ha este beadom másnak kora délutánra van kaki.
2014. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!