Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fürdőjátékot ajánlanál...

Milyen fürdőjátékot ajánlanál 3 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Kádba és medencébe. 10.000 Ft alatt.
2014. máj. 1. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Műanyag pohár, üres tejfölös, joghurtos pohár, műanyag tálka, bírák spriccelő, kis műanyag flakon. Ezek mindd ingyen vannak, s ezekkel játszik a leg szívesebben.
2014. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elsőt kiegészíteném műanyag kiskanál, merőkanál :D

enyém is ezekkel játszik, bőven 10E alatt van... :)


van még autómosója, azzal ritkán játszik, viszont minden nap főz. van, hogy beletúr a konyhafiókba és kiharcol még pár kelléket :) na meg a locsolós priccnim is alap fürdős készlet :)

2014. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

OFF:


bírák spriccelő,locsolós priccnim...ezek miket takarnak???Már csak hogy én is beszereznék ilyeneket ha olyan jók!


Kedves Kérdező!

Én ezzel régóta szemezek de sajna sokallom az árárt pedig szupi lehet sztem:

[link]

2014. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk még horgaszbot van halakkal :)
2014. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok. locsolós spriccni (csak lehagytam az s-t), az a sima 100.-os "virágpermetező" vagy mi :)

de akár egy jól elmosott, kiürült ablaktisztítós flakon is tökéletes :) gyerekem ezt só, bors, cukor szórásra használja :D

2014. máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az a baj a fürdő játékokkal, bepenészednek, undorító nyálkásak lesznek, vízkövesek. Kaptunk mi is a tescóból tapadókorongos vizimalmos, csúszdás játékot, meg fisher price pancsimanókat, de hamar tönkrementek, a fentiek miatt.
2014. máj. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van olyan játékunk, amit feljebb az egyik válaszoló belinkelt. Igaz leárazva vettünk, de szerintem nem éri meg az árát, a fürdőkádhoz kb. kétszer sikerült odatapasztanom, azóta sem, mondjuk úgy is megáll, ha csak ráteszem a kád szélére. Ha nagyon telemerik vízzel, mert ugye ez a lényeg, akkor leesik. Elvannak vele, de mondjuk egy sima műanyag pohárral is ugyanúgy eljátszanak.
2014. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!