Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj ha a kislányom olyan...

Baj ha a kislányom olyan dolgokról tud amiről még a vele egykorúak nem?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat beszélgetünk a 2.5 éves lényommal.Sokat vagyunk szabadban, és esténként kifekszünk a fűre nézzük az eget, és tudja hogy az égen vanna a bolygók, a nevüket tudja,meg hogy ott a menyország, és ott vannak akik meghalnak.Tudja mi az a halál, meg a betegségek,meg tudja a pénz fontosságát,saját maga állított be magának egy szobarandet, amiben az van hogy minden reggel be ágyaz,ha jön valaki játszópajtás akkor szépen megkéri hogy ha nem játszik a játékával akko rakja vissza a helyére,ha ég egy lámpa a lakásban akkor megy a kisszékkel és kapcsolja le.Szól hogy anya vágjuk le a füvet mert nagy.És ezeket nem mondtuk neki, hanem biztos a mindennapjainkból leste el.Meg a tv ben látta. Nemtudom hogy jó e ha ilyen érdeklődő.Nem akarom hogy olyan koravén legyen.
2008. júl. 27. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem baj, hogy ilyen érdeklődő. De lehet, hogy később az idősebbekkel jobban ki fog jönni, mint a vele egykorú társaival.
2008. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Én babysitter vagyok sok-sok éve.

Kettő olyan gyerekkel volt eddig dolgom, aki 3 évesen simán olvasott. Maguktól tanulták meg. Mindkettőnek elég neheéz volt, mert úgy érezték társaik az oviban "visszahúzzák" őket.

Aztán minden kialakult.

Van egy 7 és fél éves jóbarátom is. Ő most harmadikba megy de hetedikes szinten van matekból. Őrület ahogy vág az agya! Jövőre ha felveszik magánsuliba megy. Unatkozik a sima suliban.

Ne fogd vissza és ne ijedj meg. HAgyd, hadd tanuljon csak majd a sulinál figyelj oda NAGYON.

2008. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj oda rá, és minden kérdésére értelmesen, de az ő szintjén válaszolj. Később majd próbálj neki külön képzéseket.
2008. júl. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Valószínű értelmesebb a kortársainál.Ez jó, csak vigyázz, maradjon gyerek.
2008. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megnyugodtam, és úgy gondolom ezt a javára fogjuk fordítani, és semmiképp nem fogom viszahúzni.Eddig azt hittem nem lesz jó ha ennyivel előrébb van, de megnyutattatok.Nagyon odafigyelünk rá .Köszönöm.
2008. júl. 30. 18:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szoval te azt akartad kerdezni hogy baj-e ha a lanyod olyan okos? Hat szerinted???

Kulonben van zsenik honlapja is a neten, keress ra, erdemes!

2008. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos rosszul tudja,mennyország nem létezik,illetve aki meghal azt nem lövik ki az űrba,hanem eltemetik,túl sok scifit néztek.
2009. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én igenis hiszek a menyországban, és hogy léteznek angyalok is!Az édesanyám nemrégiben hunyt el, és mielőtt meghalt azt mondta nem féltsük, rá már várnak, és nem kell szomorkodnunk, mert jó helyen lesz.Ő megérezte az hogy el fog menni, és azt is tudta hogy hová megy!Ez a halála előtti percekben történt, aztán teljes nyugalommal elaludt örökre!Azóta tudom hogy van egy hely ahová igenis tartunk!
2009. dec. 9. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!