Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Maradjon otthon egy ideig...

Maradjon otthon egy ideig szerintetek az idősebb, óvodás gyerek, mikor a kistestvér megszületik?

Figyelt kérdés
Mi a jobb megoldás mindenkinek? Ha megy óvodába, mint előtte, vagy pár hétig otthon marad?
2014. máj. 26. 09:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Én nem venném ki az ovibol.Ha iskolás lenne,ezt meg se tehetnéd,amugy meg a gyerek utána nehezen szokna vissza oviba,hisz látja hogy Te otthon vagy,nem is szivesen menne ha egy ideig otthon volt.
2014. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Menjen csak óvodába. Tartsd a fokozatosságot.
2014. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk alapból csak júni 20-ig van ovi, utána 1 hónapra bezár. Én 27re vagyok kiírva. Ha nem zárna be is úgy terveztük, hogy bő egy hetet itthon marad ha hazajöttünk, amíg én nem vagyok itthon délig megy. Egyrészt össze kell szokniuk, másrészt ha éjszaka nem tud aludni a kicsi miatt akkor hogy menjen oviba vagy akár iskolába. A helyzet mindenkinek új lesz, én nem kockáztatok.
2014. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
És ha a kicsi sokat kel éjszaka és a nagy meg felébred mert rossza alvó,akkor a nagyon ne vigyem suliba mig a kicsi nem alszik normálisan?
2014. máj. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Lányom 4 éves. Mindkét öccse születése után 2 hetet itthon volt. Nekünk így volt jó.
2014. máj. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
4-es: mert ha nem tudja magát kialudni a gyerek, egész éjszaka fent van a testvére miatt és hulla fáradt akkor is belököd az iskolába, csak mert kötelező??? Érdekes felfogás, hogy a nagy szívjon, mert kicsi született.
2014. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Az iskolában 3 napot igazolhat a szülő.

egy elsősnél nem mondhatom hogy hiányozzon csak heti 3 napot...vannak más megoldások is...(kicsi aludjon addig a szülők szobájában mondjuk)

Látszik hogy nem vagy tisztában azzal mit jelent ha agyerek sokat hiányzik a sulibol....amugy honnan viszel orvosi igazolást?mert a doki a fáradtság miatt nem fog irni....

2014. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, ti milyen környéken laktok vagy milyen iskolába jár a gyerek, de nálunk például ha meg van beszélve az osztályfőnökkel, hogy most nem megy a gyerek mert testvére született stb. akkor nem csinálnak belőle problémát. A gyerekorvos szintúgy ad erre egy igazolást, senki nem problémázik ilyeneken.
2014. máj. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Hát akkor ez csak felénk nem divat.Ha teso születik,ugyanugy megy minden a normál kerékvágásban,mint elötte.
2014. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
mikor a 3. gyerekem született akkor is ment a legidősebb iskolába a középső meg oviba,még jó is volt igy .
2014. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!