Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis váltó cipőnek jó...

Bölcsis váltó cipőnek jó lehet cupcake szandál? dd step cipőket hord a kislányom, de amit utoljára vettem nem nagyon bírta a "kiképzést". Jó ez a márka?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 12. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ez annyira jól tartja a sarkat, bokát, mert nagyon nyitott hátul, nagy a kivágása. Amúgy szerintem jó ez az olcsóbb kategória is, de legyen normális sarokrésze hátul.

pl

[link]

A fiam mégcsak lesz bölcsis, így hogy ott ez a márka hogy bírja nem tudom :)

vettünk már ilyet, az cipő volt és már az első héten ledarálta az orrát a beton, de amúgy nem volt más baj vele.

2014. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bocsi nem ilyen márkát vettem, hanem bobbie shue, meg a baren shue, illetve elephantent, végülis jók voltak, csak mint írtam a cipő orra nem bírta, de szerintem más drágább sem bírná
2014. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát a cipője a játszóteret meg az itthoni kertet nem bírta azért akarok bölcsibe valami olcsobbat de jót. Szeptemberben kezdjük. Igazából a dd step cipőről a szín jön le nagyon. Más baja nincs de úgy néz ki mint amit évek óta nyüstől, pedig 2-3 hónapos.
2014. jún. 12. 20:59
 4/10 anonim ***** válasza:
A márka maga jó,de szerintem olyat kellene választani ami jobban fogja a bokáját,ezt kérik is általában a gondozónők,még az ovónők is.
2014. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jó ez mert egy kicsit hátul zárt a kérge .de a dd step szandál is jó.
2014. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a ddstep vált be. :)
2014. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
[link] az en kislanyomnak ilyen van utcara es nagyon jol birja,a bokajat is tartja es imadja mert o valaszthatta ki es jo is lett szerencsere ezert nagyon vigyaz ra,egyebkent szetintem jo ara van es a marka is jo,kislanyomnak van masik cupcakes cipoje is
2014. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
latom az elso valaszolo is ezt a szandit linkelte vagyis akkor egyet ertek vele(az utolso valaszolo)ha meg aktaulis a kerdes:)
2014. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vegul milyet vettel neki?
2014. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
dd step-et vettem Neki.egész nap abban lesz, jó minőségű mellett döntöttem.
2014. aug. 11. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!